Premiera filmu "Kos". Orłoś z ukochaną. Joanna Scheuring-Wielgus zabrała męża Biedronia

Plejada gwiazd zjawiła się na uroczystej premierze filmu "Kos". Na czerwonym dywanie do zdjęć pozowali również politycy i polityczki. Nie zabrakło znanych par i stylizacyjnych niespodzianek.

Produkcja "Kos" do kin wchodzi 26 stycznia. Film nawiązuje do czasów powstania kościuszkowskiego. W głównych rolach można zobaczyć Roberta Więckiewicza, Jacka Braciaka, Bartosza Bielenię, Piotra Paceka, Andrzeja Seweryna, Joannę Szczepkowską czy Łukasza Simlata. 23 stycznia odbyła się premiera filmu, na której tłumnie pojawiły się znane pary z show-biznesu. Nie zabrakło i polityków. 

Zobacz wideo Robert Biedroń: Tak, to obciach mówić dziś o związkach partnerskich, a nie małżeństwach

Premiera filmu "Kos". Joanna Scheuring-Wielgus zabrała partnera Biedronia

Na premierze filmu "Kos" pojawił się Maciej Orłoś, który od jakiegoś czasu związany jest z Pauliną Koziejowską. Dziennikarz postawił na elegancki garnitur i błękitną koszulę. Ukochana Orłosia pozowała w dopasowanej do ciała małej czarnej. Humory im dopisywały, trzymali się za ręce i chętnie okazywali sobie uczucie przed fotoreporterami. 

Premiera filmu 'Kos'. Joanna Scheuring-Wielgus zabrała partnera BiedroniaPremiera filmu 'Kos'. Joanna Scheuring-Wielgus zabrała partnera Biedronia Premiera filmu 'Kos'. Fot. Kapif

Orłoś i Koziejowska nie byli jedyną znaną parą. Na wydarzeniu pojawił się także Dariusz Szpakowski, który zabrał ze sobą żonę. Polski dziennikarz i komentator sportowy założył szary sweter, który połączył z białą górą i dżinsami. Grażyna Strachota-Szpakowska zachwyciła w eleganckiej i połyskującej sukni z plisami. Bartłomiej Topa także pozował do zdjęć z partnerką, która na tę okazję wybrała wzorzystą, rzucającą się w oczy kreację. 

Joanna Scheuring-Wielgus pojawiła się w towarzystwie Krzysztofa Śmiszka. Polityczka i wiceprzewodnicząca Nowej Lewicy postawiła na niezobowiązującą stylizację, na którą składał się t-shirt w logo Rolling Stones, który połączyła z klasyczną marynarką i ciemnym dołem. Mąż Roberta Biedronia pozował w klasycznym męskim garniturze i niebieskim krawacie.

Premiera filmu 'Kos'. Joanna Scheuring-Wielgus zabrała partnera BiedroniaPremiera filmu 'Kos'. Joanna Scheuring-Wielgus zabrała partnera Biedronia Premiera filmu 'Kos'. Fot. Kapif

Na wydarzeniu pojawiła się także Katarzyna Warnke. Zdaje się, że tego wieczoru na czerwonym dywanie królowała czerń. Aktorka także na nią postawiła, podobnie jak Andrzej Seweryn. Arkadiusz Jakubik na ściankę też zabrał żonę. Bogato zdobiona koszulę zestawił z ciemną marynarką. Agnieszka Matysiak również była wierna klasycznej czerni. Więcej zdjęć gwiazd z czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Czyja stylizacja was zaskoczyła? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.