Tak wygląda willa Rutkowskich. Pełna luksusu? Mało powiedziane. Szklane fotele to dopiero początek

Krzysztof i Maja Rutkowski nie stronią od luksusu. W takim też stylu urządzili wnętrza swojej posiadłości. Żona celebryty zadbała o to, by w na pozór surowym wnętrzu było niezwykle przytulnie. Sami zobaczcie.

Krzysztof Rutkowski od lat angażuje się w głośne sprawy śledcze. Oprócz tego jest również jedną z barwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Na brak popularności nie może narzekać także jego żona, Maja Rutkowski. Para stanęła na ślubnym kobiercu i wyprawiła huczne wesele w 2019 roku. Z kolei w 2012 roku na świecie pojawił się ich syn, Krzysztof Junior. Małżonkowie nie chowają się w cieniu i aktywnie działają w sieci. Zastanawialiście się kiedyś, jak mieszkają? Ich dom aż ocieka luksusem.

Zobacz wideo Edyta Golec o domu w Beskidzie. "Wymarzyłam go sobie".

Ekskluzywny dom Rutkowskich. Królują w nim lamele i jasne kolory

Jakiś czas temu Maja Rutkowski poinformowała o przeprowadzce do nowego domu. Dziś Krzysztof Rutkowski wraz z żoną, jej córką Kają oraz wspólnym synem Krzysztofem, zdążyli się już zadomowić. Rodzina zamieszkuje w ekskluzywnej willi. Kadrami z wnętrz chętnie dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wnętrza domu są zaskakująco urządzone. Na pozór minimalistyczny i surowy styl został ocieplony wszechobecnym drewnem, głównie lamelami oraz jasnymi pudrowymi kolorami.

Mroczna kuchnia i różowa kanapa w salonie. Spójrzcie na te schody!

W kuchni bez wątpienia dominuje ciemna kolorystyka. Ciemny kamień na blacie wręcz idealnie komponuje się z czarną zabudową. Z kolei w salonie na pierwszy rzut oka pada ogromna sofa w kolorze pudrowego różu. Kanapa została ustawiona na tle grafitowej ceglanej ściany. W salonie znajduje się również miejsce do oglądania telewizji i trzymania sprzętów AGD. Szare ściany i podłogi ocieplają drewniane lamele, które połączono z lustrem i szafką. Duże wrażenie robi również korytarz. To pomieszczenie zazwyczaj ma pełnić funkcję komunikacyjną. Jednak małżeństwo Rutkowskich zadbało o to, by prezentowało się ono elegancko. Betonową podłogę przełamują białe ściany. Uwagę zwracają również drewniane schody ze szklaną poręczą.

 

Flamingi w sypialni i motywy zwierzęce w pokoju dzieci. Szklana kula to hit sezonu 

Natomiast w sypialni pierwsze skrzypce odgrywa duże łóżko, które zostało obite turkusową tkaniną. Kolor doskonale współgra z tapetą we flamingi i lamelami. Pokój Kai zachowany jest w jasnych i stonowanych barwach. Dziewczyna ma do swojej dyspozycji toaletkę. Z kolei w pokoju Krzysztofa Juniora zagościł modny szklany i okrągły fotel. Oprócz tego w całym pomieszczeniu przewija się motyw zwierzęcy. Więcej zdjęć z domu Rutkowskich znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Dom RutkowskichDom Rutkowskich https://www.youtube.com/watch?v=JANxzl0hx34

Dom RutkowskichDom Rutkowskich https://www.youtube.com/watch?v=JANxzl0hx34

Więcej o:
Copyright © Agora SA