Julia von Stein apartament w centrum Warszawy nazywa "małym Manhattanem". Wygląda jak nowoczesne muzeum

Julia von Stein dzieli życie między rodzinny Tarnów a Warszawę. W stolicy ma gigantyczny apartament z panoramą na całe miasto.

O Julii von Stein głośno zrobiło się za sprawą programu "Królowe życia" emitowanego w TTV. Gdy produkcja zniknęła z anteny, celebrytka kontynuowała telewizyjną karierę w bliźniaczym formacie o nazwie "Diabelnie boskie". Oprócz bycia osobowością telewizyjną Stein jest także odnoszącą sukcesy bizneswoman. Wraz z rodzicami prowadzi firmę zajmującą się projektowaniem trumien i kosmetyką pośmiertną. Firma mieści się w Tarnowie, gdzie Stein często wraca, jednak na co dzień mieszka w Warszawie. I to nie w byle jakim miejscu.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz o domu w Hiszpanii

Tak mieszka Julia von Stein

Warszawski apartament Julii von Stein mieści się w wieżowcu Cosmopolitan na ulicy Twardej, czyli w samym centrum stolicy. Od ósmej kondygnacji tego 44-piętrowego budynku znajdują się luksusowe, często ogromne mieszkania, które mają ściany przeszklone niemal od góry do dołu. Nie ma się zresztą co dziwić - na takiej wysokości w centrum Warszawy nie ma mowy o sąsiadach, którzy mogliby zaglądać przez okno. Tak prezentuje się zresztą apartament Stein. Nie wiadomo, na którym dokładnie piętrze mieści się jej posiadłość, ale z okien rozpościera się widok na całe miasto. Podkreśliła, że jej mieszkanie jest dzięki temu dla niej "namiastką Manhattanu".

mieszkanie Julii von Steinmieszkanie Julii von Stein mieszkanie Julii von Stein, Player

Ze zdjęć na Instagramie, a także fragmentów programu "Diabelnie boskie" można wywnioskować, że Julia von Stein jest fanką luksusu i złotych dodatków. W salonie znajdują się zielone i białe meble ze złotymi wykończeniami, a złote sprzęty widać także w kuchni, w której dominuje biel. Stein, jak sama przyznaje, jest fanką porządku i lubi, jak wszystko jest od linijki.

Obsesja na punkcie czystości w połączeniu z ogromną przestrzenią, wielkimi, przeszklonymi oknami, sprawia, że mieszkanie celebrytki przypomina nieco nowoczesne muzeum. Ten fakt w jednym z odcinków "Diabelnie boskich" zauważyła zresztą mama Julii von Stein. - Takie wycieranie, mopowanie, niczego nie wolno dotknąć... (...) Dom jest domem, a nie jest muzeum - stwierdziła. Zgadzacie się? Więcej zdjęć mieszkania Julii von Stein znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.