Klaudia Halejcio pokazała kolejne kadry luksusowego domu. Tym razem łóżko z baldachimem i ogromna kanapa

Klaudia Halejcio mieszka razem z rodziną w luksusowej willi. Dom aktorki możemy zobaczyć na jej ostatnim InstaStories, gdyż służył jako tło do nagrania kolejnego zabawnego filmu. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda "Złotopolskich".

Klaudia Halejcio spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Jest narzeczoną Oskara Wojciechowskiego i dumną mamą Nel. Rodzina mieszka w komfortowych warunkach, które są szeroko komentowane w sieci. Wiele osób zazdrości aktorce luksusu na co dzień. Zobaczcie zatem, jak wygląda dom Halejcio. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o swoim domu wartym miliony. "Czujemy się w nim, jakbyśmy byli na wakacjach"

W sypialni aktorki znajdziemy bajkowe łóżko i wyjście na ogród

Biała sypialnia Halejcio i Wojciechowskiego, podobnie jak inne pomieszczenia, jest utrzymana w białej kolorystyce. Nad dużym łóżkiem widzimy baldachim. W sypialni można zauważyć jeszcze biało-złote lampy, które zwisają z sufitu. Obok łóżka widać romantyczne zdjęcie pary. Sypialnia jest dobrze oświetlona - ma bowiem wyjście prowadzące do ogrodu.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Halejcio zabrała nas do spiżarni i pomieszczenia gospodarczego

Zacznijmy od miejsca, w którym widać zapasy smakołyków w domu Halejcio. Na wysokiej półce znajdują się niezbędne dodatki do żywności, kieliszki oraz część sprzętów kuchennych. Nawet ten zakamarek ma marmurową podłogę. W pomieszczeniu gospodarczym z kolei widzimy pralkę i prawdopodobnie dwie suszarki na ubrania. To w tym miejscu Halejcio trzyma także odkurzacz i inne sprzęty służące do czyszczenia willi.

Dom HalejcioDom Halejcio https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

W tym salonie aż chce się odpocząć

Ogromne kanapy w salonie aktorki tworzą swoim kształtem kwadrat wokół marmurowego stolika. Są utrzymane w jasnej kolorystyce, więc idealnie pasują do charakterystycznej podłogi. To miejsce z pewnością służy do wypoczynku i rozmów z gośćmi. Siedząc na kanapie ma się widok na jadalnię, basen i część ogrodu.

Dom HalejcioDom Halejcio https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Przestronny hol ze schodami do nieba

Dom HalejcioDom Halejcio https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Ogromne, marmurowe schody prowadzą na wyższe poziomy willi. Można się do nich dostać prosto z salonu, znajdują się naprzeciwko stołu, przy którym rodzina jada wspólne posiłki. W holu nie brakuje roślin i dobrego oświetlenia. Poza przeszklonymi ścianami, widzimy ozdobny żyrandol, który jest nad stołem. Po więcej zdjęć z willi Halejcio zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.