W mieszkaniu Marceliny Zawadzkiej króluje róż i złoto. Spójrzcie na łazienkę! Jak galeria sztuki

Marcelina Zawadzka ma bardzo stylowo urządzone mieszkanie. Wnętrza robią wrażenie.

Marcelina Zawadzka aktywnie prowadzi instagramowy profil. Dzieli się z internautami nie tylko ciekawostkami dotyczącymi życia zawodowego, ale i prywatnego. Chętnie też wrzuca do sieci kadry, na których możemy zobaczyć, jak urządziła swoje mieszkanie. Zobaczcie, jak prezentują się wnętrza w jej gniazdku. 

Zobacz wideo Na co Marcelina Zawadzka wydała najwięcej pieniędzy?

Marcelina Zawadzka sama urządziła mieszkanie: Żadna praca nie jest mi straszna

Pod koniec 2016 roku Marcelina Zawadzka w rozmowie z "Faktem" pochwaliła się, że kupiła w Warszawie mieszkanie. Prezenterka postanowiła zaoszczędzić na remoncie i zamiast korzystać z pomocy profesjonalnej ekipy, sama zajęła się urządzaniem wnętrz. 

Jeździłam po tynk, sama wszystko wnosiłam, kafelki, cegiełki i inne duperele. Żadna praca nie jest mi straszna. Wszystkie prace remontowe sama wykonałam - powiedziała. 

Zawadzka dołożyła wszelkich starań, aby jej dom prezentował się rewelacyjnie. Wnętrza są stylowo urządzone. Uwagę zwracają ciekawe dodatki i kolory. Apartament prezenterki nie jest duży, ale nadrabia przytulnością.

Mieszkanie Marceliny Zawadzkiej wygląda jak z katalogu. Marmury, modne dodatki i ta łazienka!

W salonie Marceliny Zawadzkiej panuje styl glamour. Różowa kanapa, pudrowe i złote dodatki oraz piękny marmurowy stół stworzyły ze stosunkowo małego pomieszczenia, idealną przestrzeń do wypoczynku. Prezenterka zadbała również o to, aby we wnętrzu nie zabrakło świeżych kwiatów. 

Marcelina Zawadzka - mieszkanieMarcelina Zawadzka - mieszkanie Screen: Instagram/@marcelina_zawadzka

Róż pojawia się także w kuchni. Zawadzka wybrała lodówkę w tym odcieniu, do której dobrała pasujący kolorystycznie toster. Białe fronty szafek świetnie pasują do drewnianych blatów i kolorowej mozaiki na ścianie. Całość prezentuje się bardzo kobieco i stylowo.  

Marcelina Zawadzka - mieszkanieMarcelina Zawadzka - mieszkanie Screen: Instagram/@marcelina_zawadzka

Naszą uwagę zwróciła łazienka. Niewielkie pomieszczenie zostało bardzo ciekawie urządzone. Na ścianie znalazły się obrazy, a także lustra w dekoracyjnych ramach, co stworzyło eklektyczny klimat. Od połowy wysokości ściany Zawadzka ułożyła białe płytki. Oryginalne wnętrze przypomina mini galerię sztuki.

Marcelina Zawadzka - mieszkanieMarcelina Zawadzka - mieszkanie Screen: Instagram/@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka może pochwalić się też sporych rozmiarów garderobą. W podzielonej na trzy części szafie prezenterka ma sporo miejsca do przechowywania. Na drążkach powiesiła ułożone kolorystycznie ubrania, a na półkach ułożyła buty i dodatki.

Marcelina Zawadzka - mieszkanieMarcelina Zawadzka - mieszkanie Screen: Instagram/@marcelina_zawadzka

Świetnie prezentuje się także sypialnia Marceliny Zawadzkiej. Modelka również w tym pomieszczeniu zadbała o ciekawe meble i dodatki. Zwróciliśmy uwagę na oryginalną ramę łóżka i marmurowy nocny stolik. Zdjęcia tego pomieszczenia, a także więcej kadrów z mieszkania prezenterki znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA