Rafał z "Mam talent" ma już 10 lat, a Natalia z "MasterChefa" została tiktokerką. Co słychać u młodych gwiazd talent show?

Kilka lat temu wystąpili po raz pierwszy w telewizji. Popularność zdobyli dzięki udziałowi w jednym z dziecięcych talent show. Co u nich słychać i jak teraz wyglądają? Rafał z "Mam talent" świętował niedawno 10. urodziny, natomiast zwyciężczyni "MasterChefa Junior" wydała ebook.

Rafał Szołtysik wziął udział w "Mam talent!" w 2014 roku. Uroczy trzylatek zaskoczył wówczas jurorów i widzów recytacją fragmentu "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza. Choć nagranie z tego wystąpienia podbiło sieć, rodzice chłopca zadbali o jego prywatność i nie wykorzystali popularności malucha do zaistnienia w show-biznesie. W mediach społecznościowych powstał fanpage młodego recytatora, ale dopiero niedawno udostępniono na nim aktualne zdjęcie Rafała. Szołtysik miesiąc temu skończył już 10 lat!

Rafał Szołtysik z 'Mam talent'Rafał Szołtysik z 'Mam talent' screen Youtube, Facebook/ Rafałek i Mareczek Szołtysik

Zobacz wideo Kasia Sawczuk zasłynęła dzięki talent show, dziś gra w filmach i serialach!

Julia Cymbaluk - "MasterChef Junior"

"MasterChef Junior" jest kuźnią młodych, kulinarnych talentów. W 2017 roku drugą edycję programu wygrała Julia Cymbaluk. Nastolatka wydała ebook "SmaczeGO" udostępniony na platformie How2, a z jej instagramowego profilu wynika, że współpracuje z butikową agencją kreatywną Jarosława Kuźniara, która oferuje szkolenia w zakresie promocji marki w mediach.

Julia Cymbaluk, 'MasterChef Junior'Julia Cymbaluk, 'MasterChef Junior' Instagram/ @julkacymbaluk

Natalia Paździor - "MasterChef Junior"

Zwyciężczynią dziecięcej wersji "MasterChefa" była również Natalia Paździor. W pierwszej edycji show jej umiejętności w kuchni podziwiała cała Polska. Wygrana w 2016 roku sprawiła, że jedenastoletnia wówczas dziewczyna była regularnie zapraszana między innymi do "Dzień dobry TVN", gdzie miała własny kącik kulinarny.

Paździor nadal zgłębia tajemnice sztuki gotowania, ale swoją karierę w mediach kontynuuje głównie jako tiktokerka. Na popularnej platformie zebrała już 300 tysięcy obserwatorów. Dziewczyna na co dzień uczy się w drugiej klasie liceum i rozwija swoje zainteresowania na profilu matematyczno-fizycznym. 

Natalia PaździorNatalia Paździor East News, Instagram/ @nataliapazdzior

Katarzyna Sawczuk - "Mam talent!", "The Voice of Poland"

Katarzyna Sawczuk ma na swoim koncie udział w kilku znanych serialach telewizyjnych. Zagrała już między innymi w: "Pierwszej miłości", "Zakochanych po uszy" czy w "Barwach szczęścia". W mediach zadebiutowała jednak jako wokalistka. Choć nie wygrała żadnego z talent show, od najmłodszych lat prezentowała szerszej publiczności swoje umiejętności muzyczne. Rozpoczęła od występu w "Od przedszkola do Opola", następnie dotarła do końcowego etapu "Mam talent!", aż w końcu zajęła drugie miejsce w czwartej edycji "The Voice of Poland". 

Katarzyna SawczukKatarzyna Sawczuk screen Youtube, Instagram/ @sawczukkasia

Rafał Szołtysik 'Mam Talent'"Mam Talent". W wieku trzech lat skradł serca widzów. Zobacz, jak dziś wygląda

Magdalena Welc - "Mam talent!"

Wygraną w "Mam talent!" może pochwalić się Magdalena Welc. W 2010 roku dwunastolatka oczarowała opinię publiczną swoim śpiewem, a szczególnie finałowym występem, podczas którego zinterpretowała kultową piosenkę Edyty Geppert  - "Nie żałuję". Magda zniknęła z show-biznesu na dziesięć lat, by powrócić z artystycznym, dojrzałym pomysłem na siebie. Od kilku miesięcy profesjonalnie zajmuje się produkcją własnych numerów. 

Po programie nawiązałam współpracę z kompozytorem Mariuszem Ostańskim, czego efektem była wspólnie nagrana płyta z kolędami i pastorałkami bliskimi naszym sercom. Scena jest dla mnie miejscem, gdzie mogę uwolnić swoje emocje i dzielić się nimi. Historia lubi zataczać koło, a spotkanie z Mariuszem po kilku latach uwolniło emocje, które pokazały, że chcemy tworzyć razem naszą muzykę - czytamy na stronie internetowej poświęconej młodej wokalistce.

Magdalena WelcMagdalena Welc East News, Instagram/ @magdawelc.official

Georgina Tarasiuk - "Szansa na sukces"

Georgina Tarasiuk miała szansę, by swoim talentem wokalnym zawalczyć o tytuł wielkiej gwiazdy estrady. Świetnie zapowiadającą się karierę nastoletniej dziewczyny rozpoczął występ w odcinku "Szansy na sukces", w którym jurorką była Natalia Kukulska. Georgina zaśpiewała wtedy wymagający ogromnej dojrzałości emocjonalnej i wybitnego warsztatu wokalnego utwór "Dłoń". Później wydała kilka utworów muzycznych, a w 2003 roku chciała reprezentować Polskę na Eurowizji, jednak nie dopuszczono jej nawet do finału Krajowych Eliminacji ze względu na zbyt młody wiek. 

Tarasiuk koncertowała przez jakiś czas z grupą Piotra Rubika i była jedną z solistek jego oratorium. W 2018 roku razem z Piotrem Lewańczykiem utworzyła duet kompozytorski Blauka produkujący numery w stylu indie pop. 

Georgina TarasiukGeorgina Tarasiuk screen Youtube, Instagram/ @georginatarasiuk

Magdalena BoczarskaBoczarska o późnym macierzyństwie: Wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę

Więcej o: