Te gwiazdy są w tym samym wieku. O niektórych byśmy tego nie powiedzieli

Nikt nie lubi za bardzo chwalić się swoim wiekiem, choć niektórzy nie powinni mieć z tym problemu. Wystarczy spojrzeć na Jennifer Lopez, która 24 lipca skończy 52 lata, a wygląda lepiej niż niejedna trzydziestolatka. Postanowiliśmy porównać wiek zagranicznych gwiazd urodzonych w tym samym roku. Dla jednych czas się zatrzymał, u innych widać jego upływ. Czasem można się naprawdę zdziwić.

1. Britney Spears i Meghan Markle

Wizerunek Britney Spears bardzo ucierpiał po tym, jak zaczęła borykać się ze zdrowotnymi problemami. Gwiazda usunęła się w cień, przestała występować na scenie. Nic więc dziwnego, że się zmieniła, a jej strojami, fryzurami oraz ciałem nie zajmowali się specjaliści. 2 grudnia artystka wkroczy w czwarta dekadę swojego życia. Wcześniej świeczki z tymi samymi cyframi na torcie będzie mogła postawić Meghan Markle. Już dziś wiemy jednak, że księżna otrzyma najwspanialszy prezent, jaki mogła sobie kiedykolwiek wyobrazić. Tuż przed urodzinami na świecie pojawi się jej drugie dziecko.

Meghan Markle, Britney SpearsMeghan Markle, Britney Spears East News / screen IG

2. Penelope Cruz i Olivia Colman

Patrząc na zdjęcia aktorek, trudno zgodzić się z faktem, że są rówieśniczkami. Sylwetka, fryzura, styl ubierania się sprawiają wrażenie, że druga z pań jest dużo młodsza od pierwszej. W rzeczywistości dzielą je niecałe trzy miesiące - Olivia Colman urodziła się 30 stycznia 1974 roku, a Penelope Cruz 28 kwietnia 1974 roku.

Olivia Colman, Penelope CruzOlivia Colman, Penelope Cruz AP

3. Kylie Jenner i Maisie Williams

W tym przypadku jakikolwiek komentarz jest zbędny. Panie mają po 24 lata.

Kylie Jenner, Maisie WilliamsKylie Jenner, Maisie Williams screen IG @kyliejenner / East News

4. Jennifer Aniston, Catherine Zeta-Jones i Jennifer Lopez 

Co powiecie na takie zestawienie? Jennifer Aniston skończyła już 52 lata, a Catherine Zeta-Jones będzie obchodzić urodziny jesienią. Jedna zaufała dobremu lekarzowi, inna niekoniecznie. Do zestawienia dorzucamy także wspomnianą już J.Lo, która jest rówieśniczką koleżanek po fachu. Urodzinowe świeczki będzie dmuchać w lipcu.

Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Catherine Zeta-JonesJennifer Aniston, Jennifer Lopez, Catherine Zeta-Jones East News / ONS

5. Adele i Emma Stone

Piosenkarka i aktorka to tegoroczne hot 33-latki!

Adele, Emma StoneAdele, Emma Stone screen IG @adele / AP

6. Emilia Clarke i Megan Fox

Aktorki będą w tym roku obchodzić 35. urodziny.

Emilia Clarke, Megan FoxEmilia Clarke, Megan Fox screen IG / East News

7. Dwayne Johnson i Jude Law

Na koniec zostawiliśmy rodzynków zestawienia. Rocznikowo Dwayne Johnson i Jude Law to 49-latkowie.

Dwayne Johnson i Jude LawDwayne Johnson i Jude Law screen IG / East News

Więcej o: