Święta to idealny czas, żeby się zatrzymać i pomyśleć o sobie. Gwiazdy porzucają zawodowe aktywności i spędzają czas z rodziną

Świąteczne koncerty, a może live z fanami? Nic z tych rzeczy. Te gwiazdy świąteczny czas poświęcają tylko sobie i swoim rodzinom. Zobaczcie, jak największe gwiazdy Hollywood obchodzą Boże Narodzenie.

Kalendarze takich gwiazd jak Beyonce, Jennifer Lopez czy Cristiano Ronaldo przez cały rok wypełnione są po brzegi. Od kilku lat możemy jednak zaobserwować, że nawet tak rozchwytywane sławy potrafią znaleźć czas dla siebie, by odnaleźć własne „ja” i nacieszyć się chwilami z bliskimi. Na takie przyjemności pozwalają sobie zwłaszcza w Boże Narodzenie, czego najlepsze dowody możemy znaleźć w ich mediach społecznościach.

Beyonce: Pozwolę sobie skupić się na tym, co sprawia mi radość

Beyonce tegoroczne święta spędzi z dala od blasku fleszy i show biznesu. Jakiś czas temu piosenkarka przyznała, że chce nieco zwolnić ze swoim życiem zawodowym.

Ostatnio było ciężko i gorączkowo. Spędziłam dużo czasu, skupiając się na budowaniu swojego dziedzictwa i reprezentowaniu swojej kultury w najlepszy możliwy sposób. Teraz zdecydowałam, że pozwolę sobie skupić się na tym, co sprawia mi radość – zdradziła w rozmowie z magazynem „Vogue”.

Gwiazda przyznała przy tym, że teraz jej priorytetem jest rodzina. Chce spędzać więcej czasu z pociechami i cieszyć się tymi ulotnymi momentami z ich dzieciństwa. Oprócz tego takie „odcięcie” od pracy pozwoli jej zadbać o zdrowie, co znacząco obniży stres, którego w ostatnich latach mała w nadmiarze.

Wakacje Beyonce i Jay-ZWakacje Beyonce i Jay-Z Instagram/beyonce

Jennifer Lopez kocha rodzinne święta

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że uwielbia Boże Narodzenie. Piosenkarka czerpie ogromną radość z przystrajania domu na tę okazję, a z ubieraniem choinki czy innymi bożonarodzeniowymi ozdobami wcale nie czeka do Wigilii. Gwiazda już teraz pochwaliła się, jak udekorowała dom. Trzeba przyznać, że wnętrze jej salonu wygląda magicznie.

 

Ale na tym nie koniec. J.Lo od lat spędza święta z najbliższymi. To właśnie wtedy może pozwolić sobie na luz i zapomina o makijażu, niewygodnych, dopasowanych sukienkach czy szpilkach, stawiając na… wygodne piżamy. Piżama party w domu Lopez to już tradycja. W podobny sposób święta spędzają Victoria i David Beckhamowie, Antonio Banderas, czy Gordon Ramsey z rodziną.

Zobacz wideo Jennifer Lopez świętuje Boże Narodzenie z rodziną

Jennifer Lopez, Alex RodriguezJennifer Lopez, Alex Rodriguez Instagram.com/jlo/

Cristiano Ronaldo zamiast choinki wybiera…palmę

Cristiano Ronaldo z kolei od lat wraz Georginą Rodriguez i dziećmi spędzają święta Bożego Narodzenia w ciepłych krajach. Piłkarz zamiast ubierać choinkę woli wygrzewać się na egzotycznych plażach. I tak zeszłoroczną Gwiazdkę świętował w Dubaju.

 

Jak widać gwiazdy znajdują wiele sposobów na to, by w czasie świąt zadbać o siebie. Trudno więc uznać, że istnieje jedna recepta na idealne święta. To co jednak jest widoczne gołym okiem, to fakt, że gwiazdy uciekają w tzw. „zdrowy egoizm” i ten wyjątkowy czas wykorzystują na przyjemności, dbając o siebie i swoich bliskich. Wy też pamiętajcie, by nie gubić swojego "ja".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.