Jennifer Lopez w piżamie i bez makijażu świętuje z rodziną Boże Narodzenie. "Te zdjęcia są tak normalne i prawdziwe"

Jennifer Lopez na scenie jest prawdziwą diwą, ale w domu zmywa makijaż i zakłada piżamę w kratę. W takiej wersji świętowała właśnie Boże Narodzenie, co pokazała na serii uroczych, rodzinnych zdjęć.

Za co kochamy Jennifer Lopez? Za to, że od lat niezmiennie jest królową sceny i komedii romantycznych oraz rasową "diwą", a jednocześnie normalną kobietą, która chętnie się wygłupia, żartuje i - co ważne - jest przy tym autentyczna. Przyznajemy, że troszkę jej też zazdrościmy, że tak doskonale oszukuje czas i mimo pięćdziesiątki na karku, wciąż wygląda na 20 lat mniej. Również na najnowszych zdjęciach, na których jest bez makijażu i w piżamie w kratę, prezentuje się po prostu świetnie.

Jennifer Lopez i jej rodzinne święta

Jennifer Lopez Boże Narodzenie spędziła z dwójką swoich dzieci, Maxem i Emmą, z mamą oraz partnerem, Alexem Rodriguezem. Wszyscy ubrani byli w kraciaste piżamy. Jen opublikowała bogatą zdjęciową relację na swoim Instagramie, przy okazji składając fanom świąteczne życzenia. Nagrała też wideo, na którym podziwiać można wystrój jej domu:

Zobacz wideo

JENNIFER LOPEZ ŚWIĘTUJE BOŻE NARODZENIE - ZDJĘCIA >>>

Fani nie szczędzą swojej idolce komplementów:

Piękne zdjęcia.
Wyglądasz na szczęśliwą.
Te zdjęcia są takie normalne i prawdziwe, a jednocześnie piękne!

Trudno się nie zgodzić!

WJ