Ola Nowak to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Kim jest młoda celebrytka, która rozgrzewa internet?

Ola Nowak działa w Internecie już od wielu lat. W opublikowanym przez See Blogers rankingu najbardziej wpływowych osób w Internecie, znalazła się na ósmym miejscu. Kim jest i czym się zajmuje jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce?

Ola Nowak to jedna z najpopularniejszych gwiazd Internetu w Polsce. Na Instagramie i TikToku obserwuje ją ponad 1,5 mln fanów. Kim jest sławna influencerka?

Kim jest Ola Nowak?

Ola Nowak pochodzi z Nowego Sącza, jednak na co dzień mieszka w Warszawie. Popularność zdobyła dzięki satyrycznemu kanałowi "Beksy", który współtworzyła przez cztery lata. Obecnie działa przede wszystkim na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,6 mln obserwujących oraz na TikToku, na którym zgromadziła 1,5 mln fanów. Do niedawna prowadziła też swój kanał na YouTube, ostatnie wideo zamieszczone na koncie Oli Nowak pochodzi jednak sprzed roku, można więc wnioskować, że influencerka zawiesiła działania na tym polu.

Zobacz wideo Ola Nowak: Wolałabym umyć wszystkie publiczne toalety w Warszawie niż ten jeden talerz [Lista Plotka]

Więcej informacji na temat najpopularniejszych influencerów znajdziesz na

Gazeta.pl

Ola Nowak - media społecznościowe

Ola Nowak na swoim koncie na Instagramie publikuje głównie treści o tematyce modowej, urodowej i lifestylowej. Znajdziemy tam też wiele zdjęć z egzotycznych podróży. Często pozuje też z innymi gwiazdami Internetu, takimi jak Roksana Węgiel, Wersow, Żaklina Ta Din czy Andziaks.

WersowWersow zdradziła, które momenty w 2021 roku były dla niej najtrudniejsze

Ola Nowak - "Dance, Dance, Dance"

Influencerka ma za sobą również telewizyjny debiut. Razem z Damianem Kordasem, zwycięzcą czwartej edycji "Masterchefa", wystąpiła w tanecznym show TVP "Dance, Dance, Dance". Z programem pożegnali się tuż przed finałem.

 

Brad Pitt, Ashton Kutcher i Mila KunisDunst całowała się z Pittem, gdy miała 11 lat. Nie wspomina tego dobrze

Ola Nowak - życie prywatne

Ola Nowak chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoje życie prywatne. Często pozuje do zdjęć razem z siostrą, Justyną Nowak, która również działa jako influencerka. Nie wiemy jednak, czy Ola Nowak ma chłopaka. Na Instagramie nie znajdziemy żadnych zdjęć z partnerem, dziewczyna nie wypowiada się też na ten temat. Ola Nowak świetnie radzi sobie również na polu biznesowym. Zapytana przez reportera portalu pudelek.pl o liczbę mieszkań, pochwaliła się, że zdążyła już kupić dwie nieruchomości.

Na razie dwa! Trzecie się robi, ale teraz myślę nad domem, nad działką. Nie jestem biznesową osobą, więc wszystkie pieniądze, które zarabiam, staram się inwestować - zdradziła influencerka.
Więcej o: