Horoskop na sylwestra i Nowy Rok. Co czeka nas w weekend 31.12 - 02.01? Horoskop weekendowy dla wszystkich znaków zodiaku

Przed nami najważniejsza noc w roku. Nadchodzi sylwester i Nowy Rok, czyli czas iście szalony i pełny wrażeń. Ale też magiczny - wszystko, co się wydarzy, jest zapisane w gwiazdach! Co los przyniesie twojemu znakowi zodiaku? Oto horoskop na weekend dla wszystkich.

Nadchodzi nowy rok! To dla wielu czas zmian, postanowień, nowych, bardzo ważnych decyzji. To także okres wyjątkowy, w którym mogą spełniać się marzenia. A wszystko jest tak naprawdę zapisane w gwiazdach. Wystarczy tylko wiedzieć, jak odczytać znaki, które wysyła nam wszechświat. Dla kogo początek nowego roku będzie przełomowy? Tego dowiesz się z naszego horoskopu weekendowego na 2022 r. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca.

Zobacz wideo Cleo pojawiła się na scenie. Wystąpi na sylwestrze w Polsacie!

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop weekendowy dla Barana

Nowy rok przyniesie Baranom wielką pokusę i chęć zmian. Weekend 31 grudnia - 2 stycznia to okres zmian. Miłość do partnera będzie wystawiana na nie lada próbę. Wszystkiemu winne m.in. sylwestrowe szaleństwa. Bądź jednak rozważny, nie strać tego, co masz. Bo możesz tego potem w 2022 r. mocno żałować.

Horoskop weekendowy dla Byka

Spokojna sylwestrowa zabawa wprawi Byki w nieco melancholijny nastrój. Ale spokojnie, nowy rok i tak będzie obfitować w dobre wydarzenia. Poczujecie w ten weekend prawdziwą szansę od losu. Czeka was szansa na spore zmiany, ale zastanówcie się, czy rzeczywiście warto. Jeśli podejmiecie złą decyzję, to wpadniecie w kłopoty.

Horoskop weekendowy dla Bliźniąt

Bliźnięta czeka iście szampańska zabawa w ten weekend. Sylwester nie będzie trwać jednej nocy, a cały tydzień. Może się okazać, że zapomnicie przez to, żeby w poniedziałek wstać do pracy! Nastawcie budzik... albo kilka, żeby nie zaspać i w nowym roku nie narazić się szefowi. Nie przyspieszajcie żadnego biegu wydarzeń!

Horoskop weekendowy dla Raków

W życiu Raków nastąpiło wiele zmian w ubiegłym roku. Pewne osoby się pojawiły, inne odeszły z waszego życia. Sylwestrowe spotkanie może odmienić wasze uczuciowe życie. Cały weekend zapowiada się bardzo spokojnie. Jednak musicie uważać na jedno! Z reguły mówicie naprawdę wiele, bez opamiętania. Czas dziś pomyśleć nad słowami.

Horoskop weekendowy dla Lwów

Lwy będą brylować na weekendowych parkietach. Skradną serca, odniosą sukces i zdobędą nowych obserwatorów. W każdym towarzystwie będzie wam dziś naprawdę doskonale. Czas porzucić fałszywą skromność, a jednocześnie pomyśleć o tym, że warto otworzyć się na innych. Niespodziewany towarzysz może dziś zapukać do drzwi. 

Horoskop weekendowy dla Panien

Dla Panien początek roku zapowiada się naprawdę dobrze. Wiecie, co chcecie osiągnąć, a także jak dojść do upragnionego celu. Jednak to, na czym musicie się skupić to oszczędność. Jeśli wydacie w noworoczny weekend zbyt wiele pieniędzy, późniejsze dni będą naprawdę ciężkie do "odkucia się". A do wypłaty jeszcze trochę czasu!

Horoskop weekendowy dla Wag

Sylwestrowe szaleństwo, noworoczne przyjęcia i jeszcze nadchodzący karnawał - dla Wag to zapowiedź szampańskiej zabawy! Co znajduje się w waszym horoskopie? Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Dobra forma nie opuści was przez długi czas. Ale posłuchajcie przyjaciół i ich rad - mogą mieć wiele ciekawych rzeczy do dodania

Horoskop weekendowy dla Skorpionów

Skorpiony będą ciężko przeżywać upływający czas. Wasze samopoczucie nie będzie na najlepszym poziomie. Uspokójcie się, złapcie oddech i pomyślcie nad tym, że każdy rok jest wart nowych wyzwań. Zyskacie, dzięki temu lepszy humor. Pamiętajcie o jednym - zróbcie w nowym roku badania, które mogą wykazać, że czas na pewne zmiany.

Horoskop weekendowy dla Strzelców

Strzelce w sylwestra czeka dobra zabawa. Ale potem nadejdzie dół. Aby w niego nie wpaść - nie pijcie zbyt wiele i dobrze się najedźcie. To pomoże wam lepiej przetrwać nowy rok. Nie czekajcie też biernie na rozwój sytuacji, zamiast tego, działajcie. To najlepsza pora, by coś zmienić w swoim życiu. Nie obawiajcie się, sukcesy przyjdą, jak się postaracie.

Horoskop weekendowy dla Koziorożców

Koziorożce czeka szansa na miłość w nowym roku. Podczas imprezy sylwestrowej, dziwnym trafem będziecie mieć okazję, by poznać bym może osobę, która jest wam przeznaczona. Nie czekajcie zbyt długo, tylko działajcie. To pora, by znaleźć swoje własne szczęście! 

Horoskop weekendowy dla Wodników

Nie zastanawiajcie się zbyt długo nad decyzjami, które warto podjąć w swoim życiu. Nie tylko w czasie sylwestrowej imprezy, ale też w inne dni, cieszcie się z tego, co macie. A czeka was naprawdę wyjątkowy rok, bo sami na niego zapracowaliście. Ćwiczcie dalej, także w ten weekend, bo sport i spacery na świeżym powietrzu będą dobrym wyborem.

Horoskop weekendowy dla Ryb

Co czeka was w ten weekend? Ryby odrzuciły kilka pomysłów na spędzenie sylwestrowego wieczoru, ale warto i tak wyjść z domu. Nie zwlekajcie z wyborem planów, bo może się okazać, że wszędzie zabraknie dla was miejsca. Musicie sami zadbać o to, by was nowy rok obfitował w same wspaniałości. Raz podjęta decyzja na długo zaprocentuje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.