Przepowiednia na 2022 rok. Wojciech Glanc już wie, co nas czeka. "To będzie rok przełomowy"

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się swoją wizją odnośnie najbliższej przyszłości. Jak twierdzi, przyszły rok ma być dla nas znaczący.

Więcej aktualności i ciekawych informacji ze świata rozrywki przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Jasnowidz Wojciech Glanc cieszy się coraz większą rozpoznawalnością w sieci. Choć na razie daleko mu do popularności pokroju wieszczbiarza z Człuchowa, Krzysztofa Jackowskiego, to jego filmy na YouTube mają coraz większe liczby wyświetleń. Glanc - którego możecie pamiętać jako "brzuchomówcę" z "Big Brothera" - w ostatnim czasie pochylił się nad tematem nadchodzących świat Bożego Narodzenia oraz 2022 roku. Jak na czarnowidza przystało - wizje mężczyzny nie napawają optymizmem.

Uwierzylibyście, że pierwszy odcinek 'Beverly Hills 90210' amerykańska telewizja FOX wyemitowała równo 27 lat temu? Kiedy spojrzy się na ich twarze teraz i wtedy, widać, jak bardzo się zmienili. Sami się przekonajcie!"Beverly Hills, 90210". Zagrali w serialu i z dnia na dzień stali się gwiazdami. Ale ich życia nie były łatwe

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Wojciech Glanc już wie, jaki będzie przyszły rok

Jak twierdzi Glanc, 2022 rok ma być przełomowy. Czarnowidz straszy widzów "prawdziwą zarazą", która - według niego - ma dopiero nadejść. Według jego wizji, koronawirus da nam mocno popalić. Szpitale mają być przepełnianie i coraz bardziej brakować będzie personelu do pracy.

To będzie rok przełomowy, rok, który zacznie się po "czarnych świętach". Prawdziwa zaraza nadchodzi - powiedział na swoim kanale.

Glanc przepowiada także zamach, który może być związany z postacią Władimira Putina. W swojej wizji mówi o opustoszałych lokalach i przewróconych samochodach.

Wszystko ma być opustoszałe - zapowiada.

Paolo i Aldo Gucci"Stałem się czarną owcą w rodzinie". Nikt nie rozumiał wizji Paola Gucciego

W przeszłości Wojciech Glanc chwalił się, że przepowiedział śmierć 99-letniego księcia Filipa... Na fali tej upiornej przepowiedni wskazał także dwie inne osoby publiczne, które wkrótce miały odejść. W minione wakacje straszył także jesienią, która miała okazać się niezwykle trudna dla nas wszystkich. 

Więcej o: