Daniel Duniak - kim jest partner Anny Dereszowskiej? Para poznała się w wyjątkowych okolicznościach

Anna Dereszowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, którą można oglądać zarówno w telewizji, kinie, jak i teatrze. Z kolei jej partner, Daniel Duniak, z show-biznesem nie ma praktycznie nic wspólnego.

Więcej o związkach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Anna Dereszowska i Daniel Duniak poznali się w 2014 roku, a o kulisach związku aktorka powiedziała nieco w "Dzień Dobry TVN". Para spotkała się przy okazji sesji zdjęciowej na Lanzarote - Daniel jest bowiem fotografem. Co ciekawe, przy projekcie obecna była ekipa "Dzień Dobry TVN", a jak przyznała sama Dereszowska, początki związku zostały uwiecznione przez stację.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Daniel Duniak - co wiemy o partnerze Anny Dereszowskiej?

Chociaż Dereszowska i Duniak stronią od ścianek i sporadycznie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, zdarza im się pojawić razem na czerwonym dywanie. Jak informował Fakt.pl, pierwszy raz publicznie pokazali się na premierze płyty Dereszowskiej "Tango Va Banque" w Teatrze Polskim w Warszawie w 2014 roku. 

W "Dzień dobry TVN" aktorka zdradziła, że jej partner jest dyrektorem marketingu w dużej firmie, a praca często kosztuje go dużo stresu. Fotografia nadal jest pasją Duniaka, a zdjęciami dzieli się na Instagramie. Jak donosi Plejada, mężczyzna pochodzi z Warmii i jest cztery lata młodszy od Dereszowskiej, co oznacza, że urodził się w 1985 roku. 

W 2015 roku para powitała na świecie syna Maksymiliana, a 14 listopada 2021 aktorka wyjawiła na Instagramie, że urodził się ich drugi syn, jednak póki co nie zdradziła, jak ma na imię. Wspólnie wychowują także 13-letnią Lenę, córkę Anny Dereszowskiej ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim. Wiosną 2021 roku stacja TVN wyemitowała program "Budując marzenia", w którym Dereszowska i Duniak pokazali kulisy powstawania domu na Mazurach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.