Wszystkich Świętych - program TV na 1 listopada 2021. W propozycjach stacji filmowe hity, nie obyło się bez "Znachora"

Dni świąteczne rządzą się swoimi prawami również w telewizji. Na 1 listopada 2021 stacje mają sporo filmowych propozycji, dobrze znanych klasyków, a także kilka nowych superprodukcji.

O nowościach w ramówce telewizyjnej czytaj więcej na stronie głównej Gazeta.pl

Osoby, które w najbliższy poniedziałek zdecydują się zrelaksować przed telewizorem, będą miały z czego wybierać. Niestety emisja filmów oznacza także, że w ramówce zabraknie kilku stałych punktów. 1 listopada w TVP nie będzie seriali "Elif", "Klan", "Remiza! Zawsze w akcji", a w TVN7 nie zobaczymy kolejnego odcinka "Hotelu Paradise". Polsat z kolei zaplanował emisję uroczystego koncertu, jednak nie będzie on kolidował z żadnym innym programem - ukazujący się w poniedziałki "Taniec z gwiazdami" zakończył się już tydzień wcześniej.

Program TV na 1 listopada 2021: TVP1

O godz. 14:35 TVP1 wyemituje "Znachora", który zaczyna być dla stacji flagowym świątecznym filmem niemal jak "Kevin sam w domu" dla Polsatu. Na 21:00 przewidziana jest emisja spektaklu Teatru Telewizji, a na 22:00 film dokumentalny "Senna". 

Program TV na 1 listopada 2021: TVP2

Telewizyjna Dwójka o 11:35 pokaże melodramat "Zostań, jeśli kochasz", a od godz. 13:25 będzie można zasiąść do oglądania teleturniejów - stacja zaplanowała kolejno emisję "Va banque", "Familiady" i "Koła fortuny". 

Program TV na 1 listopada 2021: Polsat

Polsat od rana aż do "Wydarzeń" będzie emitował filmy, które przyciągną przed ekran przede wszystkim młodszych widzów. Godz. 7:20 - "Skok przez płot", godz. 8:55 - "1000 lat po Ziemi", godz. 11:15 - "Księga dżungli", godz. 13:35 - "Marley i ja", godz. 16:05 - "Osobliwy dom pani Peregrine". O godz. 20:00 z kolei rozpocznie się emisja koncertu "Ocalić od zapomnienia", który upamiętni zmarłych niedawno artystów. Po nim stacja wyemituje oscarowy film "Życie Pi".

Program TV na 1 listopada 2021: TVN

Od godz. 12:40 aż do 16:45 stacja pokaże jedną po drugiej dwie części filmu "Karol. Człowiek, który został papieżem", a następnie komedię "Całe szczęście". O 23:40 będzie można z kolei obejrzeć piątą już odsłonę serii Jurassic Park: "Jurassic World: Upadłe królestwo".

Wiele z programów i seriali 1 listopada 2021 ukaże się z tradycyjnym poniedziałkowym rozkładem. Jak na razie nie przewidywane są zmiany w emisji "M jak miłość", "Promyka nadziei", "Kozackiej miłości", "Miłości w czasach wojny", "Na Wspólnej", "Milionerów" czy "Totalnych remontów Szelągowskiej".

Więcej o: