Olivia Rodrigo mówi o terapii zmieniającej życie. "Tak wiele się nauczyłam o sobie"

Olivia Rodrigo opowiedziała o swojej terapii z okazji Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego. Podczas pierwszej sesji miała 16 lat. Jej terapeutka jest z niej dumna.

Olivia Rodrigo podbiła serca fanów z całego świata swoim debiutanckim albumem "Sour". Opowiadała łamiące serce historie, a nastolatkowie utożsamiali się z jej tekstami. Rodrigo wyznała, że jej terapeutka była dumna, kiedy wypuściła "Drivers License".

Zobacz wideo Julia Wróblewska o zdrowiu psychicznym. Przejmujące nagranie

Piosenkarka poszła na terapię kiedy miała 16 lat. Nie mogła się doczekać kiedy opowie swojej terapeutce o tym, że wypuściła bardzo ważną dla niej piosenkę. Ta ją wyprzedziła i zaskoczyła ją telefonem. Olivia Rodrigo mówi, że usłyszała masę ważnych słów. Powiedziała, że ma 40 lat, jest mężatką od 10 lat, a słuchając jej utworu płacze. 

Olivier Janiak z synamiOlivier Janiak z synami: Chrzanić wszystko. Rodzina najważniejsza. Co za ekipa

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Dziewczyno, jestem mężatką od 10 lat, mam 40 lat, ale ta piosenka sprawia, że płaczę - mówiła terapeutka Olivii Rodrigo o "Drivers License".

Olivia Rodrigo poszła do terapeuty pierwszy raz w wieku 16 lat

Z okazji Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego, Olivia Rodrigo szczerze opowiedziała o swojej terapii. Pierwszy raz udała się do gabinetu w wieku 16 lat i był to ważny moment w jej życiu. Miała okazję poznać siebie i nauczyć się, jak radzić sobie w ciężkich chwilach. Uważa, że sława może odcisnąć piętno na psychice, a ludzie nie rozumieją jej problemów. Uważają, że ma zbyt wiele, aby odczuwać smutek.

Olivia Rodrigo uważa, że dorośli lekceważą problemy młodzieży

Olivia Rodrigo uważa, że starsze pokolenie często lekceważy problemy młodzieży. Nie rozumieją swoich dzieci, ich zdaniem są zbyt młodzi na przeżywanie ciężkich chwil i wyolbrzymiają wszelkie sytuacje w życiu.

Olivia Rodrigo w sukience Britney SpearsOlivia Rodrigo ma taką samą sukienkę jak Britney Spears. Naśladuje gwiazdę?

Myślę, że jest to zdecydowanie rzecz, którą czasami starsi ludzie mogą zrobić również młodszym ludziom. W pewnym sensie lekceważyć to, przez co przechodzą, tylko dlatego, że,"to tylko dzieci" - Rodrigo o podejściu dorosłych do problemów dzieci.

Piosenkarka może się pochwalić wieloma sukcesami. Jej debiutancki album był na pierwszym miejscu listy Billboard 200 przez pięć tygodni. Single takie jak "Good 4u" czy "Drivers License" znalazły się w zestawieniu 10s Pop Airplay. Tym samym powtórzyła sukces Lady Gagi.

Więcej o: