Klaudia Antos - wiek, wzrost, Instagram, TikTok. Kim jest jurorka "You Can Dance" i co o niej wiemy?

Program "You Can Dance", teraz jako "Nowa Generacja", powrócił po kilku latach emisji. Za jurorskim stołem zasiadła Klaudia Antos, która sama brała udział w tanecznym show w 2016 roku.

Telewizja Polska przypomniała odświeżoną wersję "You Can Dance" w jesiennej ramówce 2021 roku. W programie zmieniło się jednak sporo - począwszy od wieku uczestników, przez prowadzących, po skład jurorów. Wśród nich znalazła się mało znana przez polskich widzów Klaudia Antos, która od pierwszego odcinka wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. 

Zobacz wideo Klaudia Antos za kulisami Super Bowl

Klaudia Antos - kim jest jurorka "You Can Dance - Nowa Generacja"?

Antos jest tancerką, która pierwsze kroki w polskim show-biznesie stawiała w dziewiątej edycji "You Can Dance" w 2016 roku. Doszła do finału, ale ostatecznie odpadła z programu, zajmując ósme miejsce. Mimo że udział w tanecznym show nie okazał się dla niej dużym sukcesem, Klaudia postanowiła kontynuować naukę i wyjechała do Los Angeles. W 2020 roku osiągnęła ogromny zawodowy sukces - wystąpiła u boku Jennifer Lopez podczas Halftime Show na Super Bowl. Antos była związana z tancerzem Michałem Kalcowskim, którego poznała na planie programu "You Can Dance".

Klaudia Antos - wiek. Ile lat ma tancerka?

Klaudia Antos urodziła się 6 czerwca 1996 roku. W 2021 roku obchodziła swoje 25. urodziny.

 

Klaudia Antos - wzrost

Antos ma profil w agencji Maxmodels, skąd możemy się dowiedzieć, że mierzy 163 cm i waży 56 kg.

Klaudia Antos - Instagram i TikTok

Klaudia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na Instagramie można ją znaleźć jako @klaudiaantos. Jurorka "You Can Dance" chętnie dzieli się zdjęciami i filmikami z prób tanecznych, kulis nowego show TVP, a także fotkami z profesjonalnych sesji, w których często bierze udział. Na Insta pochwaliła się także swoim występem na Super Bowl.

 

Poczynania tancerki można śledzić także na TikToku antosklaudia. Tutaj zdecydowanie przeważają filmiki z krótkimi układami tanecznymi i choreografiami. Od czasu do czasu Klaudia wrzuca także śmieszne TikToki z udziałem jej znajomego.

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.