"Ślub od pierwszego wejrzenia" 6. Gdzie odbywają się śluby? To miejsce było plenerem wielu filmów i seriali

Po kilku pierwszych odcinkach szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wiadomo już, gdzie sakramentalne "tak" mieli okazję powiedzieć sobie uczestnicy. Tym razem pary młode spotkały się na zamku w Ogrodzieńcu.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozpoczęła się 7 września. Tego dnia na TVN-ie został wyemitowany pierwszy odcinek programu, jednak osoby, które śledzą losy uczestników na platformie Player, przedpremierowy dostęp mają już tydzień wcześniej. Dzięki temu mieliśmy okazję podejrzeć, jak będą wyglądali państwo młodzi i gdzie odbędzie się ceremonia. W szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest ona wyjątkowo zachwycająca - produkcja programu na ten ważny moment wybrała bowiem Zamek Ogrodzieniec.

Zobacz wideo Iza Małysz opowiada o ślubie swojej córki

Julia w 'Ślubie od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia przed ceremonią zmieniła fryzurę

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 2021. Miejsce ślubów 6. edycji

Zamek Ogrodzieniec, a właściwie jego ruiny, leżą na Szlaku Orlich Gniazd w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Budowla powstała w okolicach XIV-XV wieku. Jak czytamy na oficjalnej stronie tego miejsca, nic nie stoi na przeszkodzie, aby każda para - nie tylko ta, która decyduje się na ślub przed kamerami - mogła powiedzieć sobie "tak" na terenie zamku. Możliwe jest tu zorganizowanie ślubu cywilnego i humanistycznego, a także wesela. Do dyspozycji gości jest dziedziniec, karczma oraz przedzamcze, w zależności od tego, na jaką imprezę się zdecydują. Jak wynika z Instagrama, na terenie zamku obrączkami wymieniła się bardzo duża liczba par.

 
 

Aneta, 'Ślub od pierwszego wejrzenia 6'"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta wspomina ślub. Oj, zdradziła odrobinę za dużo!

To malownicze miejsce jest rozchwytywane nie tylko przez nowożeńców, ale także ekipy telewizyjne i filmowe. Na Zamku Ogrodzieniec poza "Ślubem od pierwszego wejrzenia" powstawały także zdjęcia do jednego z odcinków "The Voice Kids", kręcono tu serial "Janosik", film "Zemsta", a ostatnio również serial "Wiedźmin" Netflixa. Organizowane są tu również turnieje rycerskie czy koncerty.

Więcej o: