Wojciech Węcławowicz - kim jest uczestnik 12. edycji "Tańca z gwiazdami"? 67-latek przeszedł niesamowitą metamorfozę

Wojciech Węcławowicz znany w sieci jako "Fit Oldboy" i zdobywa coraz większą popularność. Poznajcie, kim jest ten niezwykły uczestnik 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

Internauci oszaleli na punkcie nowego uczestnika "Tańca z gwiazdami". Ten 67-letni mężczyzna swoją postawą motywuje tysiące fanów w całej Polsce. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu wyglądał jak przeciętny sześćdziesięciolatek.

Zobacz wideo Sylwia Bomba chudnie w oczach przez udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Niezwykła przemiana Wojciecha Węcławowicza

Wojciech Węcławowicz jest emerytowanym wuefistą i byłym trenerem Górnika Wałbrzych. Jeszcze kilka lat temu pan Wojciech był przeciętnym sześćdziesięciolatkiem, który nie przejmował się zbytnio swoją sylwetką.

Jego spektakularna metamorfoza rozpoczęła się trzy lata temu po powrocie wczasów all inclusive w Egipcie. Okazało się, że wspomniane wczasy przyniosły nie tylko opaleniznę, ale również dużo gorsze samopoczucie. Pan Wojtek ważył 85 kg i czuł się bardzo zmęczony. Lekarz przepisał mu leki na nadciśnienie i zbicie cholesterolu. Kiedy zrobił dokładne badanie krwi, wyniki były złe.

Z pomocą przyszedł jego syn, który jest znanym trenerem personalnym. To właśnie Tomek Węcławowicz w dużej mierze odpowiada za spektakularną metamorfozę ojca.

Od jakiegoś czasu tata narzekał na zdrowie, źle się czuł, nie było w nim energii. Postanowiliśmy to zmienić i poprawić samopoczucie - wspomina Tomek.

Na początku najważniejsza była zbilansowana dieta i ćwiczenia usprawniające. Dopiero później przyszły zaawansowane ćwiczenia, które ukształtowały niesamowitą sylwetkę pana Wojciecha. Jego mięśnie i umiejętności robią piorunujące wrażenie.

 
 

Wojciech Węcławowicz - kariera

W 2019 roku Fit Oldboy zdobył srebrny medal w pięcioboju na mistrzostwach świata w kategorii M65. Ten niezwykły mężczyzna jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie jego profil śledzi prawie 40 tysięcy osób.

Teraz możemy również kibicować mu w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami".

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.