"Instaidollki". Nowe reality show o influencerkach. Będą... pracować. "Tu nie będzie egzotycznych wyjazdów"

"Instaidollki" to nowe show stacji TV Puls. Znane influencerki będą musiały zmierzyć się z obcymi dla nich zawodami.

Nowy program stacji Puls 2 - "Instaidollki" - ma być poświęcony influencerkom. Internetowe gwiazdy staną przed nietypowym (według stacji) wyzwaniem - będą musiały zmierzyć się z zarabianiem na chleb w tradycyjny sposób. Influencerki będą pracować np. jako opiekunki, z dala od luksusów, do których mają być przyzwyczajone na co dzień.

Zobacz wideo Wersow sześć lat temu wzięła udział w wyborach miss. Jest nie do poznania

"Instaidollki". Nowe reality show o influencerkach

W reality show przedstawione zostaną 24 influencerki, dla których pracą jest Instagram. Jak przekonuje stacja:

Tu nie będzie egzotycznych wyjazdów, szalonych imprez, drogich samochodów, markowych ciuchów i pięknych zdjęć. Zobaczymy za to bohaterki w obliczu wyjątkowo trudnych dla nich zadań do wykonania.

Influencerki zostaną wysłane do pracy, która będzie wymagała wysiłku fizycznego, jak i przekroczenia pewnych granic. Jak podają producenci programu, fanka owoców morza będzie musiała zmierzyć się z patroszeniem ryb. Z kolei zadeklarowana singielka otrzyma pracę w rodzinie wielodzietnej. Wśród uczestniczek będzie też wielbicielka pięknych kwiatów, którymi chętnie się otacza i robi sobie z nimi sesje zdjęciowe. Ta natomiast zostanie postawiona przed obieraniem roślin z kolców i liści. Zmagania gwiazd internetu będą śledzić i oceniać członkowie jury. To jednak będzie złożone z osób, które nie korzystają z mediów społecznościowych, a problemy Instagrama są im obce.

"Instaidollki". Kogo zobaczymy w programie?

Wśród uczestniczek widzowie zobaczą m.in. Magdalenę "Malubę" Lubacz znaną z "Projektu Lady", Nicki Queen, Dagmarę Szewczyk czy Ann Bizzare. Reszta influencerek jeszcze nie została ogłoszona. Program "Instaidollki" będzie emitowany raz w tygodniu w TV Puls 2. Póki co, nieznana jest dokładna data premiery. 

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.