Nowciax. Kim jest Piotr Nowak, jeden z członków Ekipy i posiadacz ogromnej kolekcji butów? [wiek, wzrost, dziewczyna]

Członkowie Ekipy Friza cieszą się ogromną popularnością. Każdego dnia dowiadujemy się o nich nowych ciekawych informacji. Dziś sprawdzamy, kim jest i czym się zajmuje Nowciax, czyli Piotr Nowak.

Piotr Nowak, czyli Nowciax to członek Ekipy Friza, który szybko podbił serca internautów. Ze słynną grupą influencerów związany jest od samego początku, ponieważ był ich fotografem. Dopiero od końca 2020 roku stał się oficjalnym członkiem Ekipy. 

Friz i TrombaWielkie zmiany w Ekipie! Friz z nowym uśmiechem, a Tromba usuwa wadę wzroku

Zobacz wideo #Hot16Challenge2. Ekipa Friza pozamiatała!

Nowciax - wiek i wzrost

Piotr Nowak ma 183 cm wzrostu. W przeciwieństwie do pozostałych członków Ekipy Nowciax oficjalnie nie potwierdził daty urodzenia. Fani przypuszczają, że mógł urodzić się w 1995 roku, co oznacza, że w 2021 roku wypadają jego 26 urodziny. Czy rzeczywiście tak jest?

Nowciax i Ekipa - początek współpracy

Początkowo Piotrek robił zdjęcia Ekipie, ale po odejściu Mixera stał się jej oficjalnym członkiem, co przyniosło mu ogromną popularność. Nowciax na Instagramie ma ponad 800 tysięcy obserwatorów, a jego kanał na YouTubie aktualnie subskrybuje 425 tysięcy fanów. Nowak publikuje filmy na swoim kanale oraz występuje gościnnie w odcinkach innych członków Ekipy.

 

Czym zajmuje się Nowciax?

Piotr Nowak to człowiek wielu pasji. Jest nie tylko youtuberem i influencerem, ale również fotografem. Często współpracował z influencerami, robiąc im sesje zdjęciowe. To właśnie Nowciax zrobił zdjęcie Frizowi, które ukazało się w Forbesie.

Nowak interesuje się również wędkarstwem i uwielbia kolekcjonować buty. Jak sam przyznał, nigdy nie policzył, ile par obuwia udało mu się zebrać. Był nawet ekspertem w programie "Pani Gadżet", w którym opowiadał o tym, że obuwie sportowe potrafi kosztować naprawdę niebotyczne obuwie. W programie zaprezentował swoją kolekcję, w tym buty sportowej firmy, które powstały we współpracy z Jadenem Smithem.

Nowciax założył w 2021 roku startup zajmujący się customizacją obuwia. - Custom to jest na przykład pomalowanie buta, jakaś ingerencja w buta, która zmienia jego początkowy wygląd - tłumaczył Nowciax w programie TVN Style. - Stworzyliśmy buty, które mogą się zmieniać codziennie - dodał.

 

Czy Nowciax ma dziewczynę?

Piotr Nowak aktualnie nie ma dziewczyny i nie jest w żadnym związku. Internauci podejrzewali jednak, że Nowciax ukrywa związek z Murcix. Influencerzy zaprzeczyli jednak tym plotkom. Czas pokaże komu uda się podbić serce Piotra.

Więcej o: