Weronika Bielik. Kim jest gwiazda Instagrama, która w wyścigu o popularność wyprzedziła Jessicę Mercedes i Maffashion?

Poznajcie bliżej Weronikę Bielik, niekwestionowaną gwiazdę polskich mediów społecznościowych. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, to jesteśmy w szoku. Kim jest i na czym polega fenomen popularności Bielik?

Media społecznościowe to kopalnia nowych gwiazd. Codziennie pojawiają się kolejni influencerzy, którzy pragną zdobyć uwagę obserwatorów. W wyścigu o sławę i popularność wzięła również udział Weronika Bielik - młoda i piękna mieszkanka Bydgoszczy.

Zobacz wideo Jessica Mercedes narzeka na jedzenie na Majorce

Początki kariery Weroniki Bielik

Weronika Bielik zdobyła spektakularny sukces w mediach społecznościowych, dzięki publikowaniu zdjęć przedstawiających jej metamorfozę i pracę nad ciałem. Modelka bardzo często podkreśla, że sama była zaskoczona, jak duże zainteresowanie wzbudziła jej sylwetka. Największy wzrost obserwatorów zaczęła zauważać w momencie publikacji zdjęć z wakacji. Fotografie obiegły wówczas cały Internet, a wielbicielki jej wyglądu zaczęły pisać z prośbą, aby modelka zdradziła sekret perfekcyjnej sylwetki. Tak narodził się fenomen Weroniki Bielik.

 

Weronika Bielik - wiek i wykształcenie

Weronika Bielik to 26-letnia modelka i influencerka, która ukończyła studia prawnicze i ma tytuł magistra. Bielik przyznała, że nie wiąże z tą dziedziną swoich najbliższych planów i aktualnie skupia się na rozwijaniu działalności w mediach społecznościowych. Do branży prawniczej planuje wrócić w przyszłości.

Przepis na sukces według Weroniki Bielik

Weronika Bielik twierdzi, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest ciężka praca i wytrwałość. Kobieta przykłada bardzo dużo uwagi do dbania o swoje ciało, które jest narzędziem jej pracy. Bielik, oprócz zdobywania nowych obserwatorów i publikowania zdjęć imponującej sylwetki, prowadzi również własną agencję. Ogromne zasięgi pozwalają jej również podejmować współpracę z międzynarodowymi firmami. Modelka przyznaje, że przekształcenie Instagrama w biznes jest spełnieniem jej marzeń.

Weronika Bielik wyprzedziła na Instagramie Jessicę Mercedes i Maffashion!

Weronika może pochwalić się imponującym wynikiem w mediach społecznościowych. Dziewczyna posiada obecnie ponad trzy miliony followersów na Instagramie, co czyni ją jedną z najbardziej wpływowych influencerek w Polsce. Tym wynikiem pozostawiła w tyle najsłynniejsze koleżanki z branży. Dla porównania Maffashion zgromadziła dotąd około 1,3 miliona followersów, a Jessica Mercedes 945 tysięcy obserwatorów.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.