Weronika Bielik zdradziła, jak zarabia. Zdarzyły się oferty od bogatych mężczyzn z Dubaju. "Dostałam kilkaset propozycji"

Weronika Bielik, modelka i influencerka, przyznała na swoim koncie na Instagramie, że zdarza jej się otrzymywać oferty od bogatych sponsorów.

Modelka Weronika Bielik zyskała sławę dzięki odważnym zdjęciom wrzucanym na swoje konto na Instagramie. Dziewczyna chętnie eksponuje ciało, które zostało poddane ingerencji chirurga plastycznego. Przyznała się, że często spotyka się z zapytaniami od mężczyzn dotyczące tego, czy nie chciałaby wybrać się na kolację czy wycieczkę - wszystko oczywiście odpłatnie. Zaprzeczyła, by kiedykolwiek korzystała z ofert bogatych sponsorów.

Weronika Bielik o sponsorach w Dubaju

Weronika Bielik od kilku lat utrzymuje swoją pozycję w mediach społecznościowych. Ma wciąż rosnące grono fanów z całego świata. Chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia w bikini lub kostiumie kąpielowym i chwali się wyćwiczonym (i zoperowanym) ciałem. Ostatnio zdecydowała się odpowiedzieć na pytania internautów i udzieliła kilku interesujących odpowiedzi. Jedno z nich dotyczyło pracy, którą wykonuje.

Wiadomo, że jej przychody finansowe są związane właśnie z działalnością w sieci. Teraz doprecyzowała, czym dokładnie się zajmuje.

Zdefiniuj "prawdziwą pracę". Żyjemy w nowym świecie, w którym bycie "influencerem" to praca, która daje stały dochód. Całkiem dobry. Zainwestowałam też pieniądze w kilka start-upów i mam własną agencję - przyznała.

InstaStory Weroniki BielikInstaStory Weroniki Bielik instagram.com@veronicabielik

Okazuje się, że Weronika miała propozycję zarobienia dodatkowych pieniędzy. Gdy wybrała się do Dubaju, odezwało się do niej kilkuset mężczyzn, którzy ochoczo oferowali jej spędzenie czasu za pieniądze i prezenty

Jedyny sponsorzy jakich mam to firmy, z którymi pracuję. Jeżeli coś dostaję za darmo, to dlatego, że w zamian pokazuje to na moich social mediach. Kiedy podróżuję prywatnie, płacę za siebie. To przywilej i przyjemność. Przy okazji, gdy przyjechałam do Dubaju, dostałam setki wiadomości z zaproszeniami na kolacje za pieniądze i prezenty. Nigdy się na nic tego nie zgodziłam. Moje serce i dusza są bezcenne. Żadna z tych rzeczy nie jest warta utracenia dumy - zaprzeczyła.

InstaStory Weroniki BielikInstaStory Weroniki Bielik instagram.com@veronicabielik

Zobacz też: To jedna z najseksowniejszych Polek na Instagramie. Pod wrażeniem piersi? To zobaczcie ją, gdy się odwróci

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiada o swoich suplementach
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.