Meghan Markle królową pielęgnacji. Jak wygląda jej rutyna na piękną skórę i włosy?

Według nowych danych, rutyna kosmetyczna Meghan Markle cieszy się ogromną popularnością, dzięki czemu w ciągu roku powstało na ten temat ponad 80 milionów artykułów.

Jeżeli Meghan Markle kiedykolwiek wróci do blogowania, pierwszy tekst powinna poświęcić rutynie pielęgnacyjnej. Dlaczego? Otóż statystyki potwierdzają, że jej sposób na piękną cerę i zadbane włosy interesuje internautów bardziej niż np. rutyna Kim Kardashian czy Beyonce.

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona"

Rutyna Meghan Markle na piękne włosy i skórę

Co Meghan Markle robi, aby wyglądać tak pięknie? W jednym z wywiadów Nichola Joss, kosmetolog z Londynu wyjawiła, że księżna obsesyjnie stosuje maseczki - zwłaszcza te rozluźniające i przeciwdziałające starzeniu. Jeszcze ciekawszy wydaje się jednak inny trik. Rutyna pielęgnacyjna Meghan Markle koncentruje się ponoć na ćwiczeniach twarzy, a joga tej części ciała to dla niej codzienność.

Jeśli zaś chodzi o włosy, była księżna może pochwalić się wyjątkowo dobrymi genami. Nie stosuje doczepów, bo, jak twierdzi George Northwood, jej osobisty stylista w rozmowie z "The Telegraph", zwyczajnie nie musi. Ma naturalnie gęste i długie włosy. W pielęgnacji stawia na odżywki-maski, które trzeba pozostawić na włosach na kilkanaście minut, co pewien czas stosuje też olejowanie włosów, dzięki któremu nabierają one blasku.

Meghan królową w temacie pielęgnacji według Googla. Wyprzedziła Kim Kardashian i Beyonce

Z nowego badania analizującego dane z Google News, przeprowadzonego przez australijską firmę kosmetyczną RY, wynika, że miliony osób wyszukują w sieci informacji o rutynie pielęgnacyjnej celebrytów. Po analizie słów kluczowych takich jak: włosy, makijaż i pielęgnacja skóry, pojawiła się lista aż 232 nazwisk gwiazd, z czego najwięcej artykułów o rutynie pielęgnacyjnej jest związanych z Meghan Markle.

Pomiędzy kwietniem 2020 r. a marcem 2021 r. żona księcia Harry'ego stała się inspiracją do stworzenia 88,5 miliona artykułów na ten temat - czytamy na portalu The Cut.

Drugie miejsce w zestawieniu należy do Kim Kardashian (71 tys. artykułów), a trzecie do Taylor Swift. Kolejne na liście celebrytów są Khloé Kardashian, Jennifer Lopez, Kourtney Kardashian, Beyoncé, a następnie szwagierka Meghan Markle - księżna Kate, Kylie Jenner, a także Britney Spears.

Więcej o:
Copyright © Agora SA