Rafał Brzozowski może mówić o sukcesie. Jego "Jaka to melodia?" to najchętniej oglądany program

Rafał Brzozowski jako prowadzący program "Jaka to melodia?" może mówić o sukcesie. Muzyczne show zaliczyło największą oglądalność w TVP.

Rafał Brzozowski zaliczył porażkę na tegorocznej Eurowizji, natomiast znacznie lepiej idzie mu praca w TVP. Program "Jaka to melodia?", którego jest prowadzącym, odnotował wzrost oglądalności i uzyskał pozycję lidera w popołudniowym paśmie.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski w "The Voice"?

Rafał Brzozowski z sukcesem w programie "Jaka to melodia?"

Rafał Brzozowskim jest prowadzącym "Jaka to melodia?" od września 2019 roku. Od tamtej pory odnosi spore sukcesy. Już kolejnego roku został nagrodzony Telekamerą jako osobowość telewizyjna. Program po zmianach wśród prowadzących i odświeżeniu studia nadal nie traci wysokiej oglądalności. Co więcej, zanotował najwyższą liczbę telewidzów spośród innych emisji nadawanych w tym samym czasie na innych kanałach. Muzyczny quiz jest więc liderem w paśmie popołudniowym.

Choć rozstanie się Roberta Janowskiego z programem budziło kontrowersje, ponieważ był twarzą show od początku, zmiana prowadzącego nie wpłynęła negatywnie na odbiór widzów, a wręcz przeciwnie. Jak podał portal Wirtualne Media, od końca sierpnia 2020 do 6 czerwca, "Jaka to melodia?" gromadziła przed ekranami średnio 1,53 miliona widzów. Rafał Brzozowski dzięki udziałowi w Eurowizji mógł liczyć na jeszcze większy rozgłos. Być może przełożyło się to na wyniki programu, który prowadzi. Mimo porażki na europejskiej scenie widzowie najwyraźniej nadal chcą go oglądać. I mogą liczyć na więcej Rafała Brzozowskiego w TVP - w nowej edycji "The Voice Senior", która pojawi się na ekranach już jesienią, będzie jednym z prowadzących.

Rafał Brzozowski w 2017 roku przez kilka miesięcy prowadził "Koło fortuny" w TVP2. Natomiast "Jaka to melodia?" była przez chwilę we władaniu Norbiego. Następnie obu prowadzących TVP zamieniła miejscami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.