Meghan Markle jednak NIE PRZYLECI z księciem Harrym na odsłonięcie pomnika Diany. Podała powód

1 lipca 2021 roku planowane jest odsłonięcie posągu księżnej Diany w Londynie. Wiadomo już, że podczas uroczystości nie pojawi się Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego ma konkretne powody, aby pozostać w tym czasie w Stanach Zjednoczonych.

Mimo że od śmierci księżnej Diany w tym roku miną już 24 lata, to ta wciąż wzbudza niemałe emocje wśród ludzi na całym świecie. Brytyjczycy nadal ją pamiętają i oddają cześć. 1 lipca księżna Diana obchodziłaby swoje 60. urodziny i właśnie z tej okazji w Londynie ma stanąć jej wielka rzeźba. Posąg zostanie zainstalowany w Zatopionym Ogrodzie Pałacu Kensington, a jego odsłonięcie ma być bardzo uroczyste. Wiadomo jednak, że wśród gości zabraknie Meghan Markle.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan nie przyleci z Harrym na odsłonięcie pomnika Diany. Ma ważny powód

Podczas oficjalnych uroczystości z okazji odsłonięcia posągu mają pojawić się również członkowie rodziny królewskiej. Wiadomo, że przybędzie książę William wraz z żoną księżną Kate oraz dziećmi, a także książę Harry. Planowo pojawić się miała również Meghan Markle, jednak jak donosi magazyn "Hallo!", ta koniec końców nie przyleci wcale do Londynu.

Elżbieta II, książę Harry, Meghan MarkleDzieci Meghan i Harry'ego mają inne nazwisko niż pociechy Williama i Kate. Wszystko przez królową

Informator magazynu tłumaczy, że powodem jest najmłodsza pociecha pary - Lilibet Diana, która urodziła się 4 czerwca. W dniu uroczystości miałaby niespełna miesiąc. Zarówno Meghan, jak i Harry uznali, że to dla niej zdecydowanie za wcześnie na tak długą podróż.

To już nie pierwszy raz, gdy Meghan Markle nie pojawi się na uroczystościach związanych z rodziną królewską. Na początku kwietnia odbył się pogrzeb księcia Filipa, na który wówczas nie przyleciała ze względu na zaawansowaną ciążę. Pojawił się tylko książę Harry.

Myślicie, że w lipcu książę Harry przyleci z synem czy w pojedynkę?

księżna DianaAuto po księżnej Dianie wystawione na sprzedaż

ZOBACZ TEŻ: Meghan nie może cykać selfie, Kate pójść spać przed królową, a George pokazywać od lipca nóg. Zasady? Diana miała ich dość

Więcej o: