Meghan Markle urodziła drugie dziecko! Wybrali wyjątkowe imiona dla córki

6 czerwca książę Harry i Meghan Markle poinformowali, że na świat przyszło ich drugie dziecko. Córka otrzymała wyjątkowe imiona.

W walentynki Meghan Markle i książę Harry ogłosili światu, że już niebawem ich syn Archie doczeka się rodzeństwa. Kilka tygodni później podczas głośnego wywiadu u Oprah Winfrey para ogłosiła, że spodziewają się córki. Od tamtej pory ciążowy brzuch żony księcia Harry'ego stał się tematem publikacji na całym świecie. Meghan Markle podczas drugiej ciąży rzadko pokazywała się publicznie, a niektórzy spekulowali, że jest już dawno po porodzie. Jak się okazuje, ten wyjątkowy dzień nadszedł dopiero teraz. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan Markle urodziła drugie dziecko! Wybrali wyjątkowe imiona dla córki

Książę Harry i Meghan Markle ogłosili szczęśliwą nowinę. Ich rodzina właśnie się powiększyła. Córka pary przyszła na świat w słonecznej Kalifornii i otrzymała wyjątkowe imiona. Jedno dostała po swojej prababci - królowej Elżbiecie II, drugie zaś po zmarłej babci - księżnej Dianie.

Lili otrzymała imię po swojej prababci, Jej Wysokości Królowej, której rodzinnym pseudonimem jest Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane, by uczcić jej ukochaną nieżyjącą babcię, księżną Walii. To drugie dziecko pary, która wychowuje również 2-letniego syna Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora. Książę i księżna dziękują za wszystkie miłe życzenia i modlitwy, gdy cieszą się tym wyjątkowym czasem jako rodzina - czytamy w oświadczeniu pary. 

Królowa Elżbieta II, książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan zaproszeni na jubileusz królowej. To okazja do pojednania

Córka Meghan Markle i księcia Harry'ego urodziła się o godzinie 11:40 czasu lokalnego w szpitalu Santa Barbara Cottage w Kalifornii. Ważyła 3,5 kilograma.

Lili urodziła się w piątek, 4 czerwca o godzinie 11:40 przy zaufanej opiece lekarzy i personelu w szpitalu Santa Barbara Cottage w Kalifornii. Ważyła 3,5 kg. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe, czują się dobrze i odpoczywają w domu - czytamy. 

Całe oficjalne oświadczenie pary możecie przeczytać, klikając TUTAJ. 

Gratulujemy! 

Adam Małysz i Iza MałyszIza Małysz na ślubie zaszalała z kolorami, Adam postawił na kratę

Więcej o: