TVP komentuje udział Rafała Brzozowskiego w "The Voice of Poland". "Składy jurorskie są już wybrane." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Rafał Brzozowski nie zasiądzie w fotelu jurora w nadchodzącej edycji "The Voice of Poland". Tę informację oficjalnie potwierdziła Telewizja Polska w rozmowie z Plotkiem.

Już w wakacje ruszą przesłuchania w ciemno do kolejnej edycji programu "The Voice of Poland". Od jakiegoś czasu spekulowano na temat nowego składu jurorskiego. Po tym, gdy ogłoszono, że na tegorocznej Eurowizji reprezentować nas będzie ulubieniec włodarzy TVP - Rafał Brzozowski, plotkowano, że właśnie on zasiądzie w fotelu jurora. Jak się okazuje, tak się nie wydarzy, o czym rzecznik Telewizji Polskiej oficjalnie nas poinformował.

Zobacz wideo Eurowizja 2021. Maffashion staje w obronie Rafała Brzozowskiego

Rafał Brzozowski nie będzie jurorem w "The Voice of Poland". TVP komentuje

Pogłoski o udziale w "The Voice of Poland" jakiś czas temu komentował już sam Rafał Brzozowski. W rozmowie z naszym reporterem zaznaczył, że nie planuje zasiadać w jury. Mimo to oficjalnie nie potwierdził, jakoby z pewnością miało się tak nie wydarzyć, co tylko podsyciło plotki.

Te ukrócił dopiero rzecznik TVP w rozmowie z Plotkiem. Dowiedzieliśmy się, że nowy skład jurorski został już wybrany w maju i nie ma w nim Rafała Brzozowskiego.

(...) W każdej z dotychczasowych jedenastu edycji programu widzowie mogli oglądać inny skład trenerów. „The Voice of Poland" lubi zaskakiwać swoich fanów i również nadchodząca, dwunasta odsłona pełna będzie miłych niespodzianek i nowych pomysłów. Składy jurorskie wszystkich trzech formatów "The Voice" zostały wybrane na początku maja br., nie ma w żadnym z nich Rafała Brzozowskiego - czytamy w mailu wysłanym do naszej redakcji.

A wy jak myślicie, kto będzie oceniał uczestników w dwunastej edycji "The Voice of Poland"? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia podsycają spekulacje. "Trzymała ręce na brzuchu, jakby chciała go ochronić"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.