"Rolnik szuka żony". Pierwszy odcinek "zerowy" nowego sezonu już za kilka dni. Co się wydarzy?

Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące zbliżającej się nowej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP. O której i gdzie zostanie wyemitowany zerowy odcinek?

Kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" w TVP wystartuje już w najbliższy weekend. Produkcja opublikowała zwiastun, na którym było widać kilkoro rolników i rolniczek. Co wiemy o nowej odsłonie miłosnego show?

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła szczegóły 8. edycji "Rolnik...". "Rozbijemy bank"

"Rolnik szuka żony". Uczestnicy

Do ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP zgłosili się kolejni rolnicy i rolniczki poszukujący miłości. Po krótkim filmiku widzimy, że tym razem w ekipie mogą znaleźć się dwie rolniczki i Emil, który w poprzedniej odsłonie walczył o serce Magdy. Niestety dziewczyna odrzuciła go jeszcze na etapie pierwszych rozmów. Marta Manowska w rozmowie z dziennikarzem Plotka mówiła też o dwóch rolnikach. Jednego z nich reklamowała jako idealnego kandydata na męża, a drugiego polecała ze względu na jego niesamowitą dojrzałość w wieku 23 lat. 

 

W zwiastunie "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć kilku uczestników, jednak po emisji pierwszego, pilotażowego odcinka w Wielkanoc, do dalszej części programu przejdzie tylko pięciu kandydatów. Decyzja o tym, kto weźmie udział we właściwej części, zależna będzie od liczby nadesłanych do listów.

"Rolnik szuka żony". Kiedy oglądać?

Ósma edycja programu "Rolnik szuka żony" została potwierdzona jeszcze podczas trwania siódmej odsłony show. Zdjęcia do nowych odcinków wystartowały już pod koniec lutego 2021 roku. Wizytówki uczestników zobaczymy w Niedzielę Wielkanocną, 4 kwietnia, o 17:30 na TVP1. Po ich emisji produkcja będzie czekała na listy od potencjalnych kandydatów na partnerów rolników.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Marta brała proszki uspokajające, gdy oglądała odcinki programu. "Bardzo ciężko to znosiłam"

ZBIÓRKA PLOTKA

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.