Magda z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! "Maleńka kruszynka pod mym sercem zamieszkała". Brzuch już widoczny

Magda z programu "Rolnik szuka żony" emitowanego na TVP, spodziewa się dziecka. Informacją o ciąży podzieliła się na Instagramie. Pokazała też zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej.

Magda z "Rolnik szuka żony" (TVP) jest w ciąży. Widzowie mieli takie podejrzenia już kilka miesięcy temu, ale teraz uczestniczka oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka z Kubą poznanym w programie. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. 

'Rolnik szuka żony'. Magda planuje ślub"Rolnik szuka żony". Magda jest zaręczona i planuje ślub kościelny

Magda z "Rolnik szuka żony" w ciąży 

Magda z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się o zaręczynach pary, a teraz uczestniczka podzieliła się na Instagramie dobrą nowiną - najpierw zamieściła zdjęcie brzucha, a chwile później fotografię z obejmującym ją ukochanym.

Maleńka kruszynka pod mym sercem zamieszkała. Maleńka kruszynka, która w moment pokochaliśmy - napisała Magda na Instagramie.
 
Oczekiwanie, troska, ciekawość - wszystko to poprzedza poznanie nowego człowieka - czytamy w kolejnym poście.
 

Sprawdziły się przewidywania widzów, którzy już w grudniu zastanawiali się, czy uczestniczka show jest w ciąży. 27 grudnia na antenie TVP pojawił się specjalny odcinek "Rolnik szuka żony", podczas którego Marta Manowska wypytywała zakochanych o plany na przyszłość. Kuba, który ma własne gospodarstwo, zapowiedział wówczas, że Magda powinna się do niego przeprowadzić. Dodał również, że zbliżające się święta spędzą razem. Tak jak i "każde kolejne". Sporym zaskoczeniem było też wyznanie dotyczące pierścionka zaręczynowego.

Magda z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Magda jest w ciąży z Kubą? Widzowie nie mają wątpliwości

Fani wtedy podejrzewali, że to ciąża może mieć wpływ na kolejne poważne decyzje w życiu pary. Gratulujemy!

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Magda znalazła miłość na chwilę przed finałem. Jak wyglądała jej droga do ostatniego odcinka?

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: