"Rolnik szuka żony". Magda znalazła miłość na chwilę przed finałem. Jak wyglądała jej droga do ostatniego odcinka?

"Rolnik szuka żony" bije rekordy popularności. Przed nami finał siódmej edycji uwielbianego przez telewidzów show. Jak wyglądały zmagania jedynej rolniczki tej odsłony - Magdaleny?

"Rolnik szuka żony". Magda jest jedyną w siódmej edycji, choć nie pierwszą w historii programu, rolniczką, która wzięła udział w show, by znaleźć życiowego partnera. Co ciekawe, to właśnie ona otrzymała największą dotychczas liczbę listów od kandydatów. Mimo dużego wyboru po czasie okazało się, że wytypowała niewłaściwych mężczyzn. Niedługo później wróciła to listów i znalazła wyczekiwaną miłość.

Zobacz wideo Rolnik szuka żony. Marta Manowska o rozstaniu Grześka i Doroty

"Rolnik szuka żony". Jak wyglądała droga Magdy do finału?

Magda z siódmej edycji telewizyjnego show ma 27 lat i pochodzi z Wielkopolski, gdzie wraz z rodziną prowadzi gospodarstwo. Prawdziwą pasją rolniczki jest jednak kosmetologia, w której spełnia się, dorabiając jako stylistka rzęs i paznokci. Bohaterka najnowszej edycji jest pracowita, jednak lubi aktywny wypoczynek w towarzystwie znajomych. Jest prawdomówna i konsekwentna w swoich zamierzeniach, jednym słowem wie, czego chce. Poza tym jest atrakcyjną kobietą. Te wszystkie cechy sprawiły, że do Magdy dotarła rekordowa liczba listów. 

Jak przyznała Magdalena, u mężczyzn ceni takie cechy jak: szczerość, wierność, pracowitość, empatia i szacunek do kobiet. Wśród wybranków rolniczki znaleźli się: Paweł, Adam i Mateusz. Magda szybko zaczęła skarżyć się przed kamerami, że kandydaci nie poświęcają jej wystarczającej uwagi. Gdy Mateusz opuszczał gospodarstwo, przyznał, że będzie tęsknił za rolniczką, ale jeszcze bardziej za innymi uczestnikami programu, z którymi nawiązał lepszy kontakt niż z Magdą. Po jego odejściu kobieta poczuła ulgę.

Poczułam ulgę, dusza towarzystwa odchodzi. Teraz może chłopaki zauważą, że zaczyna się dziać coś poważniejszego i zawalczą o mnie - wyznała.

Choć początkowo dwaj kandydaci wykazywali zainteresowanie rolniczką, szybko stracili zapał. Magda nie ukrywała, że dokonała nie najlepszego wyboru, a żaden z kandydatów nie spełnia jej oczekiwań.

Jestem rozczarowana tym wszystkim, naprawdę - powiedziała w rozmowie z Martą Manowską.

Po spotkaniu kandydatów z rodziną i przyjaciółmi rolniczki Magda miała już pewność. Wtedy też pożegnała obu panów i po raz kolejny poczuła ulgę. Nie oznaczało to jednak końca jej udziału w programie. Rolniczka ponownie przejrzała przysłane do niej listy i umówiła się z całkiem nową osobą. Randka z Kubą, który również prowadzi własne gospodarstwo okazała się strzałem w dziesiątkę. Magda od razu poczuła, że to ten jedyny. Jak rozwinęło się uczucie pary? Dowiemy się już w tę niedzielę o godzinie 21:15 na antenie TVP 1.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.