"Rolnik szuka żony" powraca! W zwiastunie pojawili się pierwsi uczestnicy. Jednego znamy. Walczył o serce Magdy

Już niedługo widzowie będą mogli ponownie oglądać losy rolników i rolniczek w programie "Rolnik szuka żony". TVP właśnie opublikowano zwiastun zerowego odcinka nowej edycji, w którym zobaczymy wizytówki bohaterów.

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jeden z największych hitów Telewizji Publicznej. Program doczekał się już siedmiu sezonów, ale produkcja nie zamierza na tym poprzestać. Właśnie opublikowano zwiastun kolejnej, a więc ósmej już edycji. Jednego z uczestników mieliśmy już szansę poznać.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Marta ManowskaManowska zdradza szczegóły nowej edycji "Rolnika". Jest oczarowana jednym z panów

"Rolnik szuka żony" powraca!

Do ósmej edycji zgłosili się kolejni rolnicy i rolniczki poszukujący miłości. Choć na razie w sieci pojawił się tylko zwiastun najnowszego odcinka (w którym poznamy nowych uczestników), widzom ta edycja już bardzo się spodobała. Po krótkim filmiku widzimy, że tym razem miłości szukać będę dwie piękne rolniczki.

 

Jednak to nie koniec. Jednym z uczestników jest Emil, który w poprzedniej edycji walczył o serce Magdy. Niestety dziewczyna odrzuciła go jeszcze na etapie pierwszych rozmów. Co zatem wiemy o mężczyźnie?

Podobnie jak Magda jest rolnikiem i mieszka w województwie warmińsko-mazurskim. Nie ciągnie go do miasta i bardzo ceni swoją pracę, zwłaszcza że może obserwować jej efekty każdego dnia. Twierdzi, że jest konsekwentny, uparty i wesoły. Dodaje jednak, że ma też w sobie wiele sprzeczności – jest domatorem, ale jednocześnie chętnie wyrwie się na spontaniczną przejażdżkę motocyklem w jakieś opuszczone miejsca. Nie lubi dyskotek, ale kocha tańczyć (należy też do zespołu ludowego). Jego hobby to również gry komputerowe i pszczelarstwo. Życie prywatne nie ułożyło się Emilowi, tak jakby się tego spodziewał - ma za sobą nieudane małżeństwo, ale wciąż ma nadzieję zbudować relację opartą o wartości, jakie wyznaje: zaufanie, oddanie, wsparcie i miłość, która przetrwa każde zawirowanie losu - czytamy na profilu na Facebooku programu.

Zatem drogie panie - czas wziąć się za pisanie listów!

Premierowy odcinek dobędzie się już w najbliższą niedzielę o 17:30.

Anna DymnaAnna Dymna na kolorowym zdjęciu sprzed lat. Fani zachwyceni urodą aktorki