"Rolnik szuka żony". Marta Manowska zdradza pierwsze szczegóły nowej edycji. Jest oczarowana jednym z panów [PLOTEK EXCLUSIVE]

W kwietniu poznamy uczestników nowej edycji programu "Rolnik szuka żony" emitowanego na antenie TVP. Marta Manowska opowiedziała o nich co nieco i zdradziła, czy sama wysłałaby do któregoś pana list.

Marta Manowska pojawiła się w poniedziałek na charytatywnym spotkaniu w salonie "U Fryzjerów". W rozmowie z reporterem Plotka, Cezarym Wiśniewskim, ujawniła, czy zdecydowałaby się wysłać list do któregoś z kandydatów ze zbliżającej się edycji, gdyby nie była prowadzącą. 

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła szczegóły 8. edycji "Rolnik...". "Rozbijemy bank"

Marta Manowska o nowej edycji "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska od pierwszej edycji prowadzi program "Rolnik szuka żony". Poznała już sporo rolników i rolniczek oraz setki osób, które były chętne znaleźć partnera w show. Teraz nasz reporter zapytał ją o to, czy gdyby mogła, wysłałaby list do któregoś z panów z najnowszej odsłony. Zasugerowała, że wśród rolników znalazł się ktoś, kto mógłby ją zainteresować. 

Mamy w tym roku takiego bohatera, że myślę, że nie mieliśmy jeszcze nikogo takiego. To idealny kandydat na męża - inteligentny, oczytany, w niebywały sposób mówi o swoich rodzicach. Drogie panie, jest też przystojny i jakby to powiedzieć, jego gospodarstwo nie należy do najmniejszych. Możemy w tym roku rozbić bank z listami, ja nie napiszę, ale...

Później Manowska przyznała, że nigdy nie rozważała takiego scenariusza, ale podczas rozmowy starała się wyobrazić taką sytuację.

Ja o tym nie myślałam, ale tak w fantazjach to może bym sobie pomyślała. Rolnik szuka żony, a ja napisze jako kandydatka na żonę.

Prowadząca zdradziła, że kobiety będą miały z czego wybierać, bo w zbliżającej się edycji jest kilku interesujących rolników. Była zaskoczona dojrzałością jednego z nich.

Jest też taki kandydat, który ma 23 lata i powiedział szokujące rzeczy. Byłam zaskoczona, że w tak młodym wieku można odkryć sekret życia. 

Dotychczas nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie zobaczymy na ekranach ósmą edycję programu, ale już 4 kwietnia zostanie wyemitowany odcinek zerowy, podczas którego widzowie obejrzą wizytówki rolników. Czekacie?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań do ósmej edycji show. Odcinek zerowy już niebawem

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.