Wyluzowany Rafał Trzaskowski w koszulce znanego zespołu żartuje ze swojego głośnego wyjścia do klubu: Nikt nie zmienia muzyki

Rafał Trzaskowski opublikował na swoim Facebooku prywatne zdjęcie, które w ciągu kilku godzin zdobyło kilkadziesiąt tysięcy reakcji. Prezydent Warszawy zażartował sam z siebie - nawiązał do sytuacji z klubu, kiedy został nagrany, gdy prosił DJ-a o zmianę muzyki.

Rafał Trzaskowski jest aktywny w mediach społecznościowych i ma sporą grupę obserwatorów. Jego posty budzą spore zainteresowanie, zwłaszcza kiedy dotyczą problemów warszawiaków. Tym razem polityk rozbił bank prywatnym zdjęciem, a w opisie pod nim zakpił sam z siebie. 

Zobacz wideo Rafał Trzaskowski rozbawiony memem z samym sobą

Rafał Trzaskowski o ściszaniu muzyki

Rafał Trzaskowski w połowie września 2020 roku wraz z przyjaciółmi bawił się w jednym z warszawskich klubów. Polityk świętował tam urodziny znajomej. Niestety, nie spodobała mu się muzyka, którą serwował DJ. Poprosił o zmianę repertuaru. Miał pecha, bo cała sytuacja została nagrana. 

Moje miasto, weźcie troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku, na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę - mówił prezydent. Dodał przy tym, że muzyka puszczana dotychczas w klubie była "zaj**ista".

Rafał Trzaskowski Rafał Trzaskowski "przerwał imprezę nad Wisłą, bo nie podobała mu się muzyka". TVP już komentuje

Polityk został zaatakowany przez TVP, jego zachowanie nie podobało się też wielu wyborcom. Teraz znów powrócił wspomnieniami do pamiętnej sytuacji, ale już w humorystyczny sposób. Wszystko po to, by zachęcić ludzi, by w sobotni wieczór (wtedy zostało opublikowane zdjęcie) pozostali w domach. 

Najlepiej zostać w domu. Nikt nie zmienia muzyki - śmiał się.

Jak można się domyślać, w ten żartobliwy sposób prezydent Warszawy chciał przypomnieć o bezpieczeństwie i obowiązujących obostrzeniach związanych z epidemią COVID-19. 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo polubień i komentarzy. Wiele osób zwróciło uwagę na mniej formalną stylizację Trzaskowskiego. Ten zapozował bowiem w koszulce kultowego zespołu Jamiroquai. Wybór z pewnością nieprzypadkowy, bo w dyskografii zespołu znalazł się album "A Funk Odyssey", a, jak wiadomo, polityk jest wielkim fanem funku. 

Rafał Trzaskowski stał się bohaterem memów Rafał Trzaskowski po raz kolejny bohaterem memów

Wyłapali to również komentujący. 

Zazdroszczę koszulki! Te pierwsze płyty Jamiroquai najlepsze.
Podejrzewałam pana o dobry gust muzyczny.
Trochę funku nigdy nie zaszkodzi.
Uwielbiam pana za dystans do siebie - pisali.

Co ciekawe, post Trzaskowskiego udostępnił też klub, w którym prezydent Warszawy bawił się we wrześniu. 

Już nie możemy doczekać się sezonu, żeby wreszcie puścić wam trochę funku - pisali. 

Rafał TrzaskowskiRafał Trzaskowski Fot. Instagram/ trzaskowskirafal

Zabawne?

Sprawdź: Wyprzedaż koszulek sportowych!

Więcej o: