Marcelina Zawadzka może pochwalić się dobrą passą w życiu prywatnym. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" kilka tygodni temu poinformowała fanów, że jest w szczęśliwym związku. Ze swoim nowym chłopakiem, Natalią Siwiec i jej rodziną wybrała się nawet na wakacje do Meksyku, a na jednym z InstaStories udostępnionym przez Mariusza Raduszewskiego widać było całującą się Miss Polonia 2011. Związek Marceliny i Tomasza kwitnie, choć na razie - wbrew przeczuciom internautów - nie są zaręczeni.
31-latka jest bardzo aktywną instagramerką. Na swoim profilu zamieszcza nie tylko zdjęcia z dalekich podróży, ale także chwali się swoim mieszkaniem. W jednym z ostatnich postów pokazała, jak dekoruje toaletę. Na fotografiach widać, jak wspina się na drabinę i ma na sobie dres oraz grube skarpety. Nie zabrakło także młotka, którym prezenterka wymachuje na udostępnionym nagraniu. W opisie modelka nawiązała do "Blue Monday", czyli najsmutniejszego dnia w roku, którego obchodzenie powoli staje się już popkulturową tradycją:
Co ciekawe, Arnall wyznaczał datę najgorszego dnia roku za pomocą wzoru matematycznego uwzględniającego czynniki meteorologiczne takie jak: krótki dzień, niskie nasłonecznienie psychologiczne - świadomość niedotrzymania postanowień noworocznych - i ekonomiczne, czas, który upłynął od Bożego Narodzenia powoduje, że kończą się terminy płatności kredytów związanych z zakupami świątecznymi… Postanowiłam wiec zrobić coś kreatywnego tego jakże smutnego dnia i zabrałam się za odkładane od kilku lat (i mówię serio, bo trochę to minęło od kiedy chciałam całą toaletę obwiesić zdjęciami, pocztówkami i wspomnieniami aż do teraz…) i chyba mi się udało odmienić ten dzień. Wy jakie macie plany na Blue Monday? - dopytywała.
Ściany toalety wyłożone są białymi kafelkami, a w górnej części znajduje się mnóstwo obrazów i luster w designerskich ramach. Na jednym ze zdjęć Marcelina trzyma inicjał swojego imienia, który najprawdopodobniej będzie jednym z bibelotów wyeksponowanych w toalecie.
Internauci byli zachwyceni nie tylko wnętrzem, ale także stylizacją Marceliny:
Super pomysł.
Świetnie.
Pięknie ci w tych skarpetach.
Zobaczcie toaletę udekorowaną przez Zawadzką. Gustownie?
Dom Andrzeja Piasecznego ma nietypowy kolor. Wokalista zamieszkał na świętokrzyskiej wsi
Gospodarstwo Andrzeja z Plutycz robi wrażenie. Wiadomo, ile hektarów posiada
Kinga Rusin opuściła Meksyk. Zabrała głos w sprawie zamieszek
Ośmieszyli Andrzeja. W Luwrze zawisło jego zdjęcie
Michał Kempa żegna się z widzami "Szkła kontaktowego". "Chciałem to zrobić na antenie"
Gruchnęły wieści, że Kasia Tusk likwiduje swoją firmę. Zareagowała na doniesienia
Daria Negra wygrała "Disco Star". Szok, kto jest jej mężem
Jóźwiak urządzała domy z Szelągowską, sama mieszka na 43 m2. Pochwaliła się wnętrzem
Andrzej skandalicznie traktował swoich pracowników. Jednego z nich zwolnił przez... pieprzyk