Córka Adama Małysza pochwaliła się halloweenowym przebraniem. Karolina ma niesamowity talent. Stworzyła dzieło sztuki

Karolina Małysz kolejny raz pokazała swój ogromny talent do charakteryzacji. Jej przebranie na Halloween to strzał w dziesiątkę.

To, że Adam Małysz był wybitnym sportowcem, wiedzą wszyscy i nie trzeba nikomu przypominać. Ostatnio jednak na jaw wyszło, że ogromny talent ma także jego córka - Karolina Małysz. Młoda dziewczyna jest mistrzynią makijażu i charakteryzacji, co pokazała jej mama dokładnie rok temu, gdy Karolina stworzyła sama strój na Halloween. W tym roku także zaszalała z kreacją. 

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

Karolina Małysz w przebraniu na Halloween

Karolina Małysz postawiła na bardzo nietypowy strój. Została mumią. Część głowy oraz ciało miała pokryte bandażem, ale uwagę przykuł także makijaż i charakteryzacja twarzy. Karolina zrobiła je tak, że widząc zdjęcie, odnosi się wrażenie, że odpada jej połowa zmarszczonej twarzy. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo realistycznie.

Karolina MałyszKarolina Małysz Karolina Małysz - Instagram

Co ciekawe, Karolina Małysz oprócz świętowania Halloween, 31 października obchodziła także swoje urodziny.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku strój halloweenowy Karoliny również był godny podziwu. Przebrała się równocześnie za Czerwonego Kapturka, jak i wilka. Na jednej stronie twarzy miała make-up imitujący pysk zwierzęcia, a na drugiej makijaż pasujący do Czerwonego Kapturka. Karolina Małysz za każdym razem sama Karolina tworzy swoje stylizacje.

Karolina Małysz sama wykonała swoją halloweenową stylizacjęKarolina Małysz sama wykonała swoją halloweenową stylizację Instagram/km_faceart

Które przebranie bardziej Wam się podoba?

Trzeba przyznać, że córka cenionego skoczka jest prawdziwą artystką. Jeszcze do niedawna prowadziła profil na Instagramie, gdzie pokazywała swoje dzieła. Niestety, profil obecnie jest nieaktualny i choć dziewczyna nadal potrafi tworzyć spektakularne makijaże, teraz skupiła się na podróżach i narzeczonym. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.