Karolina Małysz skończyła 22 lata. Dumna Iza pochwaliła się jej zdjęciem: Diabeł po mamie, ale charakter to chyba po tacie. My widzimy też spory talent

Izabela Małysz pokazała na swoim Instagramie nowe zdjęcie córki Karoliny. Uwagę zwraca oryginalny makijaż, który Karolina zrobiła sama.

Rodzina Małyszów może pochwalić się licznymi talentami. Ostatnio na jaw wyszło, że nie tylko Adam Małysz jest zdolnym sportowcem, bo i jego żona Izabela oraz córka Karolina wykazały się umiejętnościami aktorskimi, gdy wystąpiły w reklamie. Teraz natomiast światło dzienne ujrzał niezwykły talent Karoliny do tworzenia artystycznych makijaży. Jej mama właśnie pokazała jej najnowszą pracę i nie ukrywała dumy ze swojej córki.

Karolina Małysz jest utalentowaną makijażystką

Izabela Małysz, jak niemal każda dumna mama, chętnie pokazuje zdjęcia swojej córki na Instagramie. Tym razem pochwaliła jej halloweenową stylizację. Karolina przebrała się zarówno za Czerwonego Kapturka, jak i wilka. Uwagę zwracał oryginalny makijaż - na jednej stronie twarzy miała make-up imitujący pysk wilka, a na drugiej makijaż pasujący do Czerwonego Kapturka. Co ciekawe, Karolina sama stworzyła swoją stylizację.

Moja piękna i zdolna córka w dniu swoich urodzin... Urodzona 31.10. Diabeł po mamie, ale charakter to chyba po tacie. Mieszanka - napisała Izabela Małysz.
 

Okazuje się bowiem, że Karolina Małysz jest prawdziwą artystką. Prowadzi swój własny profil na Instagramie, gdzie chwali się swoimi dziełami. Córka Adama Małysza tworzy artystyczne makijaże twarzy, idealnie nadające się do filmów, sztuk teatralnych czy nawet na halloweenowe imprezy. Obserwatorzy Karoliny są zachwyceni jej pracami:

 
Wielki talent autorki. Szacunek i uznanie. Pozdrawiam
Szacun za zdolności
Rewelacja

Wszystko wskazuje na to, że o Karolinie Małysz będzie jeszcze głośno!

KM

Karolina Małysz pokazuje niezwykłe makijaże, a tymczasem wiele gwiazd stawia na... brak makijażu! Zobaczcie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.