Karolina Małysz zaszalała z fryzurą. Dopiero teraz widać jej ogromne podobieństwo do mamy! "Wyglądasz identycznie"

Córka Adama Małysza pochwaliła się nową fryzurę. Z okazji świąt, 21-latka postawiła grzywkę.

Szczyt kariery sportowej Adama Małysza przypadł na czasy, kiedy o sportowcach mówiło się głównie w kontekście ich sukcesów, a nie rewelacji z życia rodzinnego. Skoczek do dziś pilnuje swojej prywatności.

Zobacz wideo

Kibice dobrze pamiętają jednak, że podczas niemal każdych ważniejszych zawodów, Małyszowi towarzyszyła jego piękna żona Izabela oraz córka Karolina. Czas płynie, a Karolina nie jest już dzieckiem. 21-latka studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i nie wykazuje zapędów do robienia kariery w show-biznesie.

Karolina Małysz w nowej fryzurze

Dziewczyna jest za to bardzo aktywna na Instagramie i to stamtąd dowiadujemy się, co u niej słychać. Jak się okazuje, Karolina Małysz postanowiła zmienić fryzurę na święta. Dziewczyna zrezygnowała z przedziałka i postawiła na grzywkę. Efektami pochwaliła oczywiście się w mediach społecznościowych.

 

Mimo, że 21-latka, w porównaniu do innych dzieci sławnych rodziców, nie prowadzi aktywnego życia publicznego, udało jej się zgromadzić na swoim Instagramie niemałą liczbę obserwatorów. Obecnie "śledzi ją" ponad 8 tysięcy osób. Nowe zdjęcie Karoliny nie umknęło ich uwadze. W komentarzach zaroiło się od komplementów.

Promieniejesz!
Śliczna.
Fryzurka sztos.
Cudna ta fryzura - piszą obserwatorzy Małysz.

Wiele osób dostrzegło też podobieństwo Karoliny do jej mamy.

Wyglądasz identycznie jak mama!

A Wy co myślicie o grzywce Karoliny Małysz? Zmiana na plus? Naszym zdaniem tak! Swoją drogą, też widzicie podobieństwo dziewczyny do jej mamy Izy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.