Patrycja Sołtysik po trzech tygodniach walki z koronawirusem jest zdrowa. Dostała prezent od męża. "Wreszcie nasz dom jest pełny"

Patrycja Sołtysik chorowała na koronawirusa i nie mogła widywać ię z mężem. Teraz, gdy to możliwe, Andrzej Sołtysik na powitanie sprawił jej prezent.

Patrycja Sołtysik w połowie marca poinformowała, że jest zakażona koronawirusem. Przechodziła go długo i ciężko, jednak teraz przyznała, że wreszcie jest zdrowa. Razem z mężem, Andrzejem Sołtysikiem, świętowali lepszy czas, który nastał w ich życiu. 

Patrycja SołtysikPatrycja Sołtysik chwali się przestronnym ogrodem. To królestwo małego Stasia

Patrycja Sołtysik nie ma już koronawirusa. Świętuje z Andrzejem

Jeszcze w marcu Patrycja Sołtysik zdradziła na swoim Instagramie, że zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Kobieta oraz jej synek Staś musieli poddać się domowej kwarantannie. Andrzej Sołtysik od tamtej pory nie odwiedzał rodzinnego lokum w obawie o swoje zdrowie, a Patrycja, mimo zalecanego leczenia, nie mogła wyzdrowieć. Robiła sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe, inhalacje, kontrolowała saturację i brała tabletki na kaszel, jednak przez trzy tygodnie nie przechodziło. Dopiero teraz żona Sołtysika poinformowała, że czuje się lepiej i wreszcie zobaczyła się z mężem. Rozłąka sprawiła, że bardzo się za sobą stęsknili.

Przyjechał i się nie chce odkleić. A tak na poważnie - wreszcie nasz dom jest pełny. Teraz czekamy kilka dni na szczepienie Andrzeja i będzie bezpieczniej... Normalniej.
 

Po powrocie Andrzej przygotował dla małżonki obiad - szparagi z mięsem, a talerz przystroił truskawkami. Ponadto, podarował żonie czerwony bukiet róż. Widać, że obydwoje cieszą się, że ich życie wróciło do normalności i wreszcie mogą być razem. Pozostaje życzyć jak najmniej takich sytuacji i dużo zdrowia!

Zobacz też: Patrycja Sołtysik całuje Andrzeja Sołtysika na kuchennym blacie i rozmyśla na temat rozłąki. Wnętrze urządzone jest bardzo stylowo

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik odpowiada obserwatorce na pytanie dotyczące kolejnego potomka
Więcej o: