Patrycja Sołtysik zmaga się z COVID-19 od trzech tygodni. Sama robi zastrzyki i sprawdza saturację: Przytłaczające zmęczenie

Patrycja Sołtysik wciąż zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Postanowiła podzielić się z obserwatorami najnowszymi informacjami dotyczącymi stanu zdrowia.

Jeszcze w marcu Patrycja Sołtysik zdradziła na swoim Instagramie, że zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Kobieta oraz jej synek Staś musieli poddać się domowej kwarantannie. Andrzej Sołtysik od tamtej pory nie odwiedził rodzinnego lokum w obawie o swoje zdrowie. Okazuje się, że mimo zalecanego leczenia, Patrycja wciąż choruje.

Zobacz wideo Patrycja odpowie na każde pytanie internauty

Patrycja Sołtysik zmaga się z koronawirusem od trzech tygodni. Sama robi zastrzyki i sprawdza saturację. "Przytłaczające zmęczenie"

Patrycja Sołtysik znalazła chwilę wolnego czasu, aby odpowiedzieć na pytania fanów. Większość z nich dotyczyła stanu jej zdrowia i tego, jak radzi sobie z kilkuletnim synem w trakcie choroby. Żona znanego dziennikarza przyznała, że wciąż nie odzyskała węchu i smaku.

Małgorzata RozenekFit Rozenek chwali się płaskim brzuchem po świętach. "Prima aprilis już było"

Kaszlę i odczuwam "przytłaczające zmęczenie", jednak od dwóch dni w tych ostatnich objawach pojawiła się znaczna poprawa, co mnie bardzo cieszy. (...) Dziś mija trzeci tydzień od pozytywnego wyniku testu. Nie poradziłam sobie jeszcze z zapaleniem płuc i kaszlem - napisała na udostępnionym InstaStories.

Patrycja Sołtysik o stanie zdrowiaPatrycja Sołtysik o stanie zdrowia instagram/pati_soltysik

Sołtysik zdradziła także, że cały czas ma mokry kaszel i zapalenie płuc, dlatego jej izolacja została przedłużona. Odpowiedziała również na pytanie, jakie leki przyjmuje.

Gdy skończy się ten uporczywy kaszel, muszę odczekać trzy dni, aby spotkać się z najbliższymi i mieć możliwość wpuścić ich do nas do domu. (...) Codziennie robię sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe, inhalacje, kontroluję saturację i mam tabletki na kaszel - podsumowała.

Tomasz Stockinger, Dorota NaruszewiczDorota Naruszewicz zasłynęła rolą Beatki w "Klanie". Niedawno świętowała 50. urodziny. Jest jak wino! "To fajny wiek"

Patrycja Sołtysik o stanie zdrowiaPatrycja Sołtysik o stanie zdrowia instagram/pati_soltysik

Redakcja Plotka życzy szybkiego powrotu do zdrowia.