Andrzej Sołtysik kupił dla żony mieszkanie. Apartament znajduje się w szczególnym miejscu

Andrzej Sołtysik zadbał o wyjątkową niespodziankę dla swojej żony. Kupił jej apartament w miejscu, które ma ogromne znaczenie.

Andrzej Sołtysik, znany fanom telewizji śniadaniowej jako prowadzący "Dzień Dobry TVN", od kilku lat związany jest z młodszą o 24 lata Patrycją Sołtysik. Para wspólnie wychowuje pięcioletniego syna, Stanisława, który jest oczkiem w głowie zakochanych. Przypomnijmy, że ciąża Patrycji była zagrożona z powodu endometriozy, z którą zmaga się kobieta, a lekarze nie dawali wielkich szans na urodzenie się dziecka. Mimo trudnej drogi Sołtysikowie zostali szczęśliwymi rodzicami.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Choć Andrzej Sołtysik pracuje na co dzień w Warszawie, dom, który tworzy z żoną i synem znajduje się w Krakowie. Patrycja chętnie relacjonowała w mediach kolejne etapy dopieszczania rodzinnego gniazdka. Jak się teraz okazuje, para doczekała się jeszcze jednego wspólnego miejsca na ziemi. Tym razem za sprawą niespodzianki, którą Andrzej przygotował dla ukochanej.

Andrzej Sołtysik kupił żonie apartament w wyjątkowej lokalizacji. Gdzie?

Jak czytamy na portalu Jastrząb Post, Andrzej i Patrycja kochają polskie morze, gdzie chętnie wyjeżdżają, by odpocząć i spędzić wspólne chwile. Według informatora miłość ta zaowocowała wyjątkową niespodzianką, którą dziennikarz sprawił żonie. Zakupiony przez Sołtysika apartament ulokowany jest w Juracie.

Właśnie z tej miłości narodził się pomysł zakupu apartamentu w Juracie. Na Półwysep Helski jeżdżą odkąd się poznali, a ta miejscowość najbardziej im się podoba. Tam odnajdują ciszę i spokój — zdradza portalowi "Jastrząb Post" osoba z otoczenia zakochanych.

Jak donosi źródło, Sołtysik zabrał partnerkę do wykończonego już mieszkania. Chciał jej sprawić radość, co oczywiście mu się udało.

Wiedział, że będzie szczęśliwa i nie pomylił się — dodał informator.

Póki co Andrzej i Patrycja nie potwierdzili  nowego zakupu, a w mediach społecznościowych nie pokazały się jeszcze żadne zdjęcia wnętrz. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.