Patrycja Sołtysik chwali się przestronnym ogrodem. To królestwo małego Stasia. Nie ma nudy!

Patrycja Sołtysik udostępniła kadr, na którym pochwaliła się wiosennym ogrodem. Staś ma świetne miejsce do zabawy.

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik mieszkają w pięknym domu, którego zakamarki pokazują co jakiś czas w swoich mediach społecznościowych. Żona prezentera telewizyjnego chętnie oprowadza obserwatorów po nowych pomieszczeniach i chwali się, w jaki sposób je urządziła. Tym razem mogliśmy zajrzeć do rodzinnego ogrodu, który jest prawdziwym królestwem kilkuletniego Stasia.

Julia Wieniawa z mamąJulia Wieniawa na zdjęciu z mamą. Zapewnia, że bez retuszu

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik często pokazuje się bez makijażu

Patrycja Sołtysik chwali się przestronnym ogrodem. To królestwo małego Stasia. Nie ma nudy!

Żona Andrzeja Sołtysika postanowiła wykorzystać piękny i słoneczny dzień, aby spędzić trochę czasu z synem Stasiem w ogrodzie. Krótka chwila zamieniła się w półtorej godziny zabawy, a patrząc na zdjęcie, wcale się nie dziwimy, że chłopiec tak chętnie spędza tam czas. To, co przykuwa największą uwagę, to ogromny, biało-niebieski piętrowy domek. Konstrukcja ma dwa małe pomieszczenia, a nawet malutki balkon! Nie mogło przy niej zabraknąć obowiązkowej ślizgawki, drabinki, na którą można się wspinać, czy huśtawki. W tle widać również małą ściankę (również do wspinaczki). Jak widać, Staś uwielbia to miejsce. Tuż obok stoi także drewniany karmnik dla ptaków.

Wiosna jest super - zachwycała się Patrycja Sołtysik.

Podwórko Patrycji SołtysikPodwórko Patrycji Sołtysik instagram/pati_soltysik

Sołtysik w przeszłości chwaliła się również wystrojem jadalni, nie do końca wykończoną łazienką czy przestronną kuchnią. Patrycja uwielbia dekorować dom na specjalne okazje, takie jak Halloween. Ale internautów najbardziej zainteresował pokój Stasia. Jak oceniacie gust wnętrzarski żony Andrzeja? Może powinna rozwijać się w tym kierunku?

Brodka, Jared LetoBrodka i Quebonafide na ślubnym zdjęciu. Internauci porównują rapera do Jareda Leto