Julia Wieniawa świętuje urodziny mamy. Wrzuciła wspólne zdjęcie i zapewnia, że jest bez retuszu. "Takie geny są na wagę złota"

Julia Wieniawa dodała na Instagramie zdjęcia z mamą, która obchodzi urodziny. Aktorka podkreśliła, że ich nie retuszowała.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. W rozwoju kariery pomaga jej mama. Kobiety nie ukrywają, że są ze sobą blisko związane, często podkreślają, że łączy je prawdziwa przyjaźń. 2 marca pani Marta obchodzi urodziny. Z tej okazji jej córka opublikowała post na Instagramie i złożyła jej życzenia.

Julia WieniawaWieniawa przed aparatem w samej marynarce. Kowbojki też zrobiły robotę

Julia Wieniawa świętuje urodziny mamy

Post składa się z trzech zdjęć, na których stoją przytulone i radośnie uśmiechają się do aparatu.

Moja najlepsza przyjaciółka ma dziś urodziny. Wiecie, co robić. Mamo, kocham Cie?! #happybirthday #mum. Ps. Zdjęcia BEZ RETUSZU! - napisała Julia Wieniawa.
 

Internauci dołączyli się do życzeń i chwalą urodę obu pań:

Takie geny są na wagę złota.
Wow, mama jak siostra. Wszystkiego najlepszego.
Ale śliczna kobieta. Czyli urodę masz po mamie - komplementują.
Zobacz wideo Jak Julia Wieniawa radzi sobie w kuchni?

Julia Wieniawa ma świetny kontakt także z tatą, z którym jej mama rozwiodła się wiele lat temu. Dobre relacje łączą ją także z jego nową rodziną, zwłaszcza z przyrodnią siostrą. O swoim życiu rodzinnym opowiedziała w "Tańcu z gwiazdami". Zaprosiła kamery do domów rodziców i mogliśmy podejrzeć, jak siebie traktują.

,Taniec z Gwiazdami XI edycja POLSAT - odc. 4Julia Wieniawa otworzyła się w "Tańcu z Gwiazdami". "Dzieci z rozbitych małżeństw nie mają lekko"

Gwiazdy przyjaźnią się z mamami

Nie tylko Julia Wieniawa chętnie podkreśla, jak bliskie relacje łączą ją z rodzicami. Do tej grupy należą także m.in. Zofia Zborowska, która zawsze może liczyć na Wiktora Zborowskiego i Marię Winiarską, Natalia Siwiec, której mama chętnie pomaga w opiece nad Mią oraz Marina. Piosenkarka chętnie podróżuje w towarzystwie męża i syna oraz swoich rodziców.

Więcej o: