Julia Wieniawa wije się przed aparatem w marynarce. Pod nią nie ma zupełnie nic! Kowbojki też zrobiły robotę. "Nieziemska"

Julia Wieniawa wiedziała, jak zwrócić na siebie uwagę internautów i podpromować swoją modową markę. Opublikowała nagranie, na którym pozuje bez stanika.

Tuż po zakończeniu jesiennej edycji "Tańca z GwiazdamiJulia Wieniawa usunęła się w cień (w tanecznym show Polsatu zajęła drugie miejsce, przegrywając w finale z Edytą Zając). Przestała być wybitnie medialną osobą i skupiła się na rozwoju relacji z Nikodemem Rozbickim, którą potwierdzili po lawinie spekulacji. Gwiazda chwali się jednak od czasu do czasu zdjęciami z domowego zacisza, ale robi to zdecydowanie rzadziej niż kiedyś. Na jej Instagramie można jednak znaleźć treści, którymi śpiewająca aktorka promuje swoje biznesy (produkty do makijażu oraz ubrania). W niedzielę rano postanowiła zareklamować pomadkę własnego autorstwa. My jednak patrzymy na stylizację. Odważna!

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o przeszłości. „RODZICE NIE SĄ POKŁÓCENI”

Julia Wieniawa wije się przed aparatem w marynarce. Pod nią nie ma zupełnie nic!

W grudniu Julia Wieniawa skończyła 22 lata, ale już od dawna zaskakuje odważnymi kreacjami. Na jeden z pokazów mody zawitała w mieniącej się w blasku fleszy mini na ramiączkach, pod którą nie miała nawet stanika. Tym razem natomiast na ciało zarzuciła jedynie biało-czarną marynarkę. Na nogach dostrzegamy także kowbojki, które świetnie przełamały roznegliżowaną górę.

 

Jak można było się spodziewać, internauci nie szczędzili miłych słów pod adresem gwiazdy.

Nieziemska figura!
Mega, cudnie! I te nogi!

Julia WieniawaJulia Wieniawa wyśmiała upiększające filtry na Instagramie: Ale to jest ściema

Ideał! Sztos!
Bogini.

W jednej dłoni Julia trzymała pewien przedmiot. Wyglądał on jak papieros, o którego spytali oczywiście zatroskani fani gwiazdy. Wieniawa szybko ich jednak uspokoiła, pisząc, że to po prostu jedna z pomadek z jej makijażowej firmy.

Antoni Królikowski, Kasia Sawczuk, Julia WieniawaAntek Królikowski już po ślubie z Opozdą. Pamiętacie, z kim spotykał się wcześniej?

Więcej o: