Patrycja Sołtysik pokazała ogromną jadalnię i podzieliła się anegdotą z przeszłości. Andrzej nie był dobrym gospodarzem

Patrycja Sołtysik pochwaliła się zdjęciem z bogato urządzonej jadalni. Wnętrze zachwyca!

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie kilka tygodni temu przeprowadzili się do nowego domu. Żona znanego dziennikarza na bieżąco relacjonowała w mediach społecznościowych kolejne etapy budowy. W końcu nadszedł ten wyczekiwany przez internautów moment i mogliśmy już podejrzeć, jak wygląda kuchnia, sypialnia czy pokój Stasia. Teraz blogerka parentingowa zaprosiła swoich obserwatorów do jadalni. Wnętrze robi wrażenie.

Patrycja Sołtysik pokazała jadalnię

Żona Andrzeja opublikowała na Instagramie zdjęcie jadalni. Na pierwszym planie widać ogromny stół, który pomieści aż dziesięć osób. Uwagę zwraca również sporych rozmiarów regał. Znajdują się na nim nie tylko rodzinne pamiątki i książki, ale również pierwsze jesienne ozdoby. Z opisu fotografii dowiadujemy się, że stół został tak starannie zastawiony z okazji urodzin Andrzeja. Dziennikarz 6 października skończył 54 lata.

Z sobotniej imprezy urodzinowej mam zdjęcia... tylko z przygotowań. Tak dobrze się wszyscy bawili, że zupełnie nie było czasu na zdjęcia i relacje - trochę żałuję, bo brakuje nam nawet pamiątkowego zdjęcia z tortem... No nic, ale będą jeszcze okazje - zaczęła wzruszona.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Patrycja Sołtysik nerwowo zareagowała na pytanie o kolejne dziecko. "Mam tylko ochotę powiedzieć: ja pie***lę"

 

Patrycja wspomniała także pierwszą wspólną imprezę z Andrzejem. Okazuje się, że dziennikarz nie należał do najlepszych gospodarzy. Goście sami musieli przynosić sobie jedzenie!

Wspominaliśmy z przyjaciółmi Andrzeja jak osiem lat temu przyszli nas pierwszy raz odwiedzić w mieszkaniu, Basia przyniosła dwie siatki jedzenia (twierdząc, że u Andrzeja przecież nigdy nie było co jeść) i tu... pozytywnie ją zaskoczyłam i tak zresztą się zaprzyjaźniłyśmy.

Internautom bardzo spodobał się wystrój jadalni i postanowili pochwalić gust Patrycji i Andrzeja.

Cudnie i klimatycznie. Podłoga prześliczna.
Piękne krzesła.
Ale u Was pięknie! - czytamy.

A Wam, jak się podoba?

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik nie ma problemu, aby pokazać się bez makijażu