Patrycja Sołtysik zaszalała na Halloween. Były przebrania i straszne smakołyki. Fani zachwalają: Pięknie przystrojony dom

Patrycja Sołtysik postanowiła wyprawić imprezę halloweenową. Nie zabrakło dekoracji oraz smacznych słodkości. Internauci nie kryli wrażenia organizacją strasznej zabawy.

Patrycja Sołtysik, razem z mężem i synkiem, przeprowadziła się niedawno do nowego domu. Żona znanego dziennikarza nie ukrywa swojej miłości do aranżacji wnętrz i chętnie chwali się efektami remontu w mediach społecznościowych. Tylko ostatnio zaprezentowała internautom ogromną jadalnię, która jest sercem wielkiego domu. Z okazji Halloween postanowiła zorganizować tematyczną imprezę i znowu przeszła sama siebie.

Paulina Młynarska, Jadwiga EmilewiczPaulina Młynarska oburzona słowami Jadwigi Emilewicz. "Ty wstrętna, narcystyczna babo"

Zobacz wideo Internautka zapytała Patrycję, czy chce mieć kolejne dziecko

Patrycja Sołtysik zorganizowała halloweenową imprezę

Patrycja Sołtysik pochwaliła się na Instagramie przygotowaniami do halloweenowej zabawy. Włożyła w nie bardzo dużo pracy, ale efekty naprawdę robią wrażenie. Żona prezentera telewizyjnego przystroiła dom kolorowymi girlandami, przygotowała smakowicie wyglądające przekąski, a także znalazła identyczne przebranie dla siebie i synka Stasia.

Halloween u Patrycji SołtysikHalloween u Patrycji Sołtysik instagram/pati_soltysik

Sołtysik ubolewała, że nie mogła zaprosić większej liczby osób, ale liczy się dla niej przede wszystkim szczęście dzieciaków.

Cukierek albo psikus. W tym roku bawimy się w zdecydowanie okrojonym składzie... ale dzieciom należy się taka chwila beztroski i normalności.
 

Oliwia Bieniuk, Natalia SiwiecOliwia Bieniuk pochwaliła się nowym selfie. Internauci: Podobna do Natalii Siwiec

Internauci docenili kreatywność Patrycji. W komentarzach zachwalali organizację imprezy.

Ale super!
Pięknie przystrojony dom.
Jak pięknie! I niech mi ktoś powie, że Halloween nie powinno się obchodzić. Przecież to super zabawa.
I jakie cudowne dekoracje - pisali zachwyceni.

Halloween u Patrycji SołtysikHalloween u Patrycji Sołtysik instagram/pati_soltysik

My również jesteśmy pod wrażeniem! Patrycja ma kreatywne pomysły i świetny zmysł organizacyjny. Może się zainspirujecie? Rok temu również się działo u Sołtysików!