Blanka Lipińska wróciła z zagranicznych wakacji i obeszła przepisy. Jak to zrobiła? "Dziękuję, nie mam kwarantanny"

Blanka Lipińska była na wczasach za granicą. Zaskoczyła fanów informacją, że po powrocie nie będzie musiała poddawać się kwarantannie. Udało jej się tego uniknąć.

Blanka Lipińska niedawno przebywała na Malediwach. Mimo że obecne obostrzenia wskazują, że powinna po powrocie do Polski poddać się dziesięciodniowej kwarantannie, pisarce udało się tego uniknąć. Co zrobiła?

Blanka Lipińska uniknęła kwarantanny

Blanka Lipińska w połowie stycznia wybrała się na samotny wypoczynek na Malediwach. Już jest w domu, jednak fani dziwili się, że nie musi izolować się od reszty społeczeństwa. Autorka książki "365 dni" zdradziła, że nie ma obowiązku poddawać się kwarantannie - wszystko za sprawą jednej z opcji, która jest, jak się okazuje, zgodna z prawem.

Baron, Blanka LipińskaZnamy kulisy rozstania Blanki Lipińskiej i Barona: Alek nie był jeszcze gotowy

Blanka Lipińska zrobiła wcześniej test na koronawirusa i negatywny wynik pozwolił jej na powrót do kraju i uniknięcie późniejszej, przymusowej dla pozostałych podróżujących, kwarantanny. Zdradziła to na swoim koncie na Instagramie:

Piszę do was z informacją odnośnie nowego rozporządzenia o kwarantannie. Faktycznie ono działa! Jak się tylko o nim dowiedziałam - dzięki, polski rządzie - poprosiłam, żeby mi w hotelu zrobili test. Przyjechał lekarz, zrobili mi test rano, wieczorem miałam wyniki. Dzisiaj z wynikami, kiedy podeszłam do naszej granicy na Okęciu, panie tylko zapytały, czy mam test zrobiony, mam, pokazałam wynik negatywny. Dziękuję, do widzenia, nie mam kwarantanny - wytłumaczyła.

Blanka LipińskaFani dopytują się Blanki Lipińskiej, z kim wyleciała na Malediwy. Ostra reakcja gwiazdy

Jak widać, ostrzeżenia fanów w stronę znanych osób, które teraz tak chętnie wybierają się na zagraniczne wczasy, nie były potrzebne. Lipińska jest tego najlepszym przykładem. Ale czy warto promować wakacyjne wyjazdy, które nie są obecnie wskazane?

Zobacz też: Wróżbita Maciej zbadał datę urodzin Blanki Lipińskiej i zdradził, jaki partner do niej pasuje: Nie lubi ciapciaków

Zobacz wideo Blanka Lipińska wbija szpilę Julii Wieniawie? Poszło o rozgwiazdę
Więcej o: