Blanka Lipińska odpoczywa na prywatnej wyspie. Luksusy to mało powiedziane. Zachwyciła się oczkiem wodnym w toalecie

Blanka Lipińska wybrała się na bardzo luksusowe wakacje, na prywatną wyspę na Malediwach. Ceny w tak rajskim miejscu z pewności nie należą do niskich.

Ostatni rok był dla Blanki Lipińskiej niczym jazda na rollercoasterze. Kilka miesięcy temu zakończyła związek z ukochanym mężczyzną, Baronem, z którym snuła już poważne plany na życie. Fani pary mają jednak cały czas nadzieję, że ich idole jeszcze się zejdą - w końcu ostatnio byli widziani na wspólnej imprezie. Autorka "365 dni" rok 2021 postanowiła rozpocząć z przytupem i wybrała się na bardzo luksusowe wakacje. Nawet kilkudniowy odpoczynek w takim miejscu może nieźle nadszarpnąć budżet.

Zobacz wideo Tak się bawi Lipińska na wakacjach

Blanka Lipińska odpoczywa na prywatnej wyspie na Malediwach. Luksusy to mało powiedziane

Blanka Lipińska postanowiła wylecieć na Malediwy. Podróż nie była łatwa, ponieważ pierwszym przystankiem był Dubaj, dopiero potem poleciała do stolicy Male. To jednak nie koniec. Celebrytka musiała dostać się na prywatną wyspę motorówką. Po udostępnionych kadrach i filmach można wywnioskować, że warto było się przemęczyć.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram/blanka_lipinska

Aktorka podzieliła się z obserwatorami sielskimi kadrami. Tuż przed południem wybrała się na pomost, na którym zachwycała się turkusowo-niebieskimi rybkami. Co ciekawe, nawet toaleta w hotelowej restauracji zrobiła na niej wrażenie. Znajduje się w niej bowiem... oczko wodne. Uwagę zwraca również duża ilość jedzenia na stoliku - myślicie, że wybrała się na wakacje z kimś bliskim?

Wakacje Blanki LipińskiejWakacje Blanki Lipińskiej instagram/blanka_lipinska

Ceny na luksusowych, prywatnych wyspach na pewno nie należą do tanich. Koszt jednej nocy sięga nawet pięciu tysięcy złotych. Póki co, polska gwiazda nie pochwaliła się jednak, którą z wysp wybrała. Jednak po widocznych luksusach można śmiało przyznać, że nie oszczędzała na podróży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.