Jarosław Kret ma nową partnerkę. Wyznaje: Miałem depresję, chorowałem na COVID-19, pomogła mi

Jarosław Kret zdradził, że spotyka się z nową partnerką. Miała wspierać go w trudnych chwilach - szczególnie teraz, gdy zmagał się z gorszym samopoczuciem po przejściu koronawirusa.

Jarosław Kret zdradził, że obecnie się z kimś spotyka. Po głośnym rozstaniu z Beatą Tadlą w 2018 roku dopiero po dłuższym czasie zdecydował się na kolejny związek. Co prawda już od kilku miesięcy mówiło się o jego nowej partnerce, jednak dopiero teraz oficjalnie potwierdził tę informację. 

Jarosław Kret jest w związku

Jarosław Kret oficjalnie potwierdził, że jest w związku. Co prawda nie zdradził, kto jest jego nową miłością, jednak my mamy swoje podejrzenia. Już w czerwcu mówiło się o jego relacji z Kariną Zuchorą, uczestniczką trzeciej edycji programu "MasterChef". Wydaje się więc, że to ona jest partnerką, o której pogodynek zdecydował się opowiedzieć.

Jarosław KretJarosław Kret ma koronawirusa? "W życiu nie byłem tak chory"

Kilkanaście ostatnich miesięcy było dla niego trudnym czasem - Kret przechodził koronawirusa i stracił pracę w TVP, a później w Nowa TV. Cieszy się jednak, że miał przy sobie sprawdzonych znajomych i ukochaną, dzięki czemu udało mu się uporać z problemami. 

Opiekowała się mną, uświadamiała, że nie jestem sam. Nie jestem singlem. Otaczają mnie przyjaciele sprawdzeni w ciężkich chwilach - miałem depresję po utracie pracy i zachorowałem na COVID-19 - wyznał Kret w rozmowie z "Twoim imperium".

Jarosław Kret i Karina ZuchoraKret spotyka się z uczestniczką programu "MasterChef". Kim jest Karina Zuchora?

Prezenter nie chciał jednak potwierdzić, że to właśnie Zuchora jest jego nową wybranką. Nauczony doświadczeniem wie, że lepiej nie obnosić się ze swoim związkiem publicznie. Jego najgłośniejsza relacja z Beatą Tadlą zakończyła się w 2018 roku. Rozstanie odbiło się dużym echem w mediach. Liczne wypowiedzi w wywiadach wskazywały, że mają zupełnie inne spojrzenie na wspólne życie. Oboje brali wtedy też udział "Tańcu z Gwiazdami".

Najwyraźniej dziś obydwoje uporządkowali swoje sprawy - Beata Tadla również się z kimś spotyka, a w sierpniu ogłosiła nawet zaręczyny. Pozostaje życzyć szczęścia!

Zobacz też: Fan Tadli zadał jej z pozoru zwykłe pytanie. Odnosiło się jednak do Kreta. Wiedziała, co odpowiedzieć. Nieźle z niego zakpiła

Zobacz wideo Joanna Krupa z Ashą na plaży