Jarosław Kret ma nową partnerkę. Wyznaje: Miałem depresję, chorowałem na COVID-19, pomogła mi

Jarosław Kret zdradził, że spotyka się z nową partnerką. Miała wspierać go w trudnych chwilach - szczególnie teraz, gdy zmagał się z gorszym samopoczuciem po przejściu koronawirusa.

Jarosław Kret zdradził, że obecnie się z kimś spotyka. Po głośnym rozstaniu z Beatą Tadlą w 2018 roku dopiero po dłuższym czasie zdecydował się na kolejny związek. Co prawda już od kilku miesięcy mówiło się o jego nowej partnerce, jednak dopiero teraz oficjalnie potwierdził tę informację. 

Jarosław Kret jest w związku

Jarosław Kret oficjalnie potwierdził, że jest w związku. Co prawda nie zdradził, kto jest jego nową miłością, jednak my mamy swoje podejrzenia. Już w czerwcu mówiło się o jego relacji z Kariną Zuchorą, uczestniczką trzeciej edycji programu "MasterChef". Wydaje się więc, że to ona jest partnerką, o której pogodynek zdecydował się opowiedzieć.

Kilkanaście ostatnich miesięcy było dla niego trudnym czasem - Kret przechodził koronawirusa i stracił pracę w TVP, a później w Nowa TV. Cieszy się jednak, że miał przy sobie sprawdzonych znajomych i ukochaną, dzięki czemu udało mu się uporać z problemami. 

Opiekowała się mną, uświadamiała, że nie jestem sam. Nie jestem singlem. Otaczają mnie przyjaciele sprawdzeni w ciężkich chwilach - miałem depresję po utracie pracy i zachorowałem na COVID-19 - wyznał Kret w rozmowie z "Twoim imperium".

Prezenter nie chciał jednak potwierdzić, że to właśnie Zuchora jest jego nową wybranką. Nauczony doświadczeniem wie, że lepiej nie obnosić się ze swoim związkiem publicznie. Jego najgłośniejsza relacja z Beatą Tadlą zakończyła się w 2018 roku. Rozstanie odbiło się dużym echem w mediach. Liczne wypowiedzi w wywiadach wskazywały, że mają zupełnie inne spojrzenie na wspólne życie. Oboje brali wtedy też udział "Tańcu z Gwiazdami".

Najwyraźniej dziś obydwoje uporządkowali swoje sprawy - Beata Tadla również się z kimś spotyka, a w sierpniu ogłosiła nawet zaręczyny. Pozostaje życzyć szczęścia!

Zobacz też: Fan Tadli zadał jej z pozoru zwykłe pytanie. Odnosiło się jednak do Kreta. Wiedziała, co odpowiedzieć. Nieźle z niego zakpiła

Zobacz wideo Joanna Krupa z Ashą na plaży
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.