Jarosław Kret ma koronawirusa? Pogodynek nie ma siły, by wstać z łóżka. "W życiu nie byłem tak chory"

Jarosław Kret ma objawy, które mogą wskazywać, że zakaził się koronawirusem. Pogodynek zdradził, jak się czuje.

Jarosław Kret od lat prowadzi prognozę pogody. Aktualnie pogodynek pracuje w Polsacie, ale widzowie ostatni raz widzieli go na ekranie w niedzielę 11 października. Wszystko dlatego, że prezenter jest chory, prawdopodobnie może przechodzić COVID-19. 

Jarosław Kret ma koronawirusa?

Jarosław Kret poinformował stację Polsat, że jest chory i nie może pojawić się w studiu nagraniowym. Stan pogodynka nie jest najlepszy, jak sam przyznaje - w życiu nie był tak chory. Ogólne osłabienie organizmu, kaszel i problemy z oddychaniem oraz utrata smaku i węchu mogą wskazywać, że pogodynek zakaził się koronawirusem. Kret przyznał, że choroba ścięła go z nóg. Brak mu nawet sił, by z sypialni przejść do łazienki. 

W życiu nie byłem tak chory. Nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Straciłem smak i węch. Przychodzą na mnie fale dreszczy, potem fale gorączki, potem znowu zimno. Wyprawa do WC jest jak wejście na Kilimandżaro. Na szczęście nie kaszlę cały czas, tylko jak długo rozmawiam - powiedział w rozmowie z portalem Polsat News. 

Jarosław Kret: Nie miałem siły wstać z łóżka

Kret dodał też, że objawy choroby pojawiły się nagle:

Nagle złapała mnie gorączka i dreszcze. Następnego dnia nie miałem siły wstać z łóżka. Zadzwoniłem do pracy i powiedziałem, żeby pozamieniać dyżury 

Aktualnie Jarosław Kret przebywa w domowej izolacji. Prezenter czeka na test na obecność koronawirusa. Pogodynek nie jest też aktywny w mediach społecznościowych - jego ostatni post został opublikowany pięć dni temu. Mamy nadzieję, że stan Jarosława Kreta niebawem się poprawi, o czym sam poinformuje właśnie za pomocą mediów społecznościowych. Pogadankowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Zobacz wideo Według eksperta ds. zwalczania epidemii, w naszym kraju jest wielokrotnie więcej chorych na COVID-19 niż mówią oficjalne statystyki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.