Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa. Przebywa w samoizolacji w domu

Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa. O zaistniałej sytuacji i stanie zdrowia miliardera poinformował rzecznik grupy Polsat.

Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa. O wykryciu Covid-19 u przedsiębiorcy poinformował portal Polsat News. Rzecznik grupy Polsat zapewnia, że 64-latek obecnie przebywa w domu i przechodzi zakażenie bezobjawowo.

Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa

Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa. Z najnowszych informacji wynika, że przedsiębiorca i miliarder przechodzi wirusa bezobjawowo i po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na Covid-19 po prostu przeszedł na zdalny tryb pracy. Wiadomo też, że jego bliscy są zdrowi, a 64-latek już od kilku dni przebywa w domowej izolacji.

Otrzymaliśmy informację, że Zygmunt Solorz od końca ubiegłego tygodnia przebywa w domu w związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa - poinformował rzecznik prasowy Tomasz Matwiejczuk z grupy Polsat.

Środowe statystki wskazują, że koronawirusa wykryto u kolejnych 6526 osób. Zmarło też 116 chorych. To najwięcej dobowych zakażeń i zgonów od początku trwania epidemii.

Zygmunt Solorz-Żak - kim jest założyciel Polsatu?

Zygmunt Solorz-Żak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich biznesmenów. Największy sukces przyniosło mu powołanie do życia Polsatu, pierwszej komercyjnej telewizji w Polsce. Solorz-Żak jest także współwłaścicielem m.in. Elektrim, ZE PAK, Cyfrowy Polsat, Plus Bank, Premium Mobile, Antena 1. Posiada także udziały w ATM Grupa. Według danych tygodnik "Wprost" majątek Solorz-Żaka w 2019 szacowano  na około 10 miliardów złotych.

Zygmunt Solorz-Żak zarażony korawirusem. Kto jeszcze?

Zygmunt Solorz-Żak przechodzi koronawirusa bezobjawowo. W ostatnich dniach informacją o zakażeniu podzielili się także m.in. Łukasz Szumowski, Cristiano Ronaldo czy Konrad Imiela, obecnie przebywający w szpitalu

Czytaj też: Nie każdy polski milioner może pochwalić się dyplomem. Niektórzy zatrzymali się na technikum

Zobacz wideo Sylwia Madeńska o swojej metamorfozie: "Ludzie bardzo mnie wspierają"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.